Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 14. novembris

Vārdadiena: Fricis, Vikentijs, Vincents

Liepājas atklātais amatieru futbola čempionāts 7X7 2019.gads, rezultatīvākie spēlētāji

A divīzija

Vārds Uzvārds Komanda Goli
Juris Kučma EKO KURZEME 16
Mārtiņš Kalinčenko EKO KURZEME 15
Jānis Freimanis TEM 14
Toms Bermaks CENTRA DRAUDZE 10
Henrijs Bermaks CENTRA DRAUDZE 9
Jevgēņijs Koršakovs MEDZE 9
Renalts Freimanis TEM 8
Jānis Bogdans RK METĀLS 7
Nauris Dobelis EKO KURZEME 6
Emīls Urtāns RK METĀLS 6
Rihards Konovalovs CENTRA DRAUDZE 5
Raivis Svilis NĪCA 5
Emīls Jēkabsons MEDZE 4
Nils Sitenkovs MEDZE 4
Jans Bezpjorstovs NĪCA 4
Edgars Kovaļskis NĪCA 4
Edgars Strautiņš RK METĀLS 4
Jānis Cinis RK METĀLS 4
Ariks Stankus TEM 4
Emīls Moldovans CENTRA DRAUDZE 3
Ivo Skripko EKO KURZEME 3
Oskars Kļava EKO KURZEME 3
Karlīne Miksone NĪCA 3
Mārcis Štolceris NĪCA 3
Zigis Ostelis RK METĀLS 3
Aleksandrs Antipins SLV PLUSS 3
Aleksis Rozenbergs CENTRA DRAUDZE 2
Arvils Šēns EKO KURZEME 2
Rainers Kleinbergs EKO KURZEME 2
Deniss Vitkovskis EKO KURZEME 2
Edgars Šēns ELDANS 2
Rolands Freimanis ELDANS 2
Edgars Hincenbergs ELDANS 2
Mārtiņš Dzenis ELDANS 2
Edujs Riķis MEDZE 2
Rignārs Zvirbulis MEDZE 2
Ralfs Džeriņš MEDZE 2
Arturs Cvetkovs TEM 2
Filips Tīls TEM 2
Ritvars Zūns CENTRA DRAUDZE 1
Kristaps Herings EKO KURZEME 1
Mareks Kalendra ELDANS 1
Raitis Mičulis ELDANS 1
Edgars Petrovics ELDANS 1
Signijs Spiciņš ELDANS 1
Mārtiņš Šneiders MEDZE 1
Haralds Freimanis MEDZE 1
Kārlis Tiskus MEDZE 1
Andris Dergunovs MEDZE 1
Jānis Pumpurs MEDZE 1
Toms Šlampe MEDZE 1
Alvis Naumčiks NĪCA 1
Gatis Lūks NĪCA 1
Mārtiņš Vecbaštiks NĪCA 1
Valdis Nicis NĪCA 1
Gatis Zankovskis NĪCA 1
Dāvis Drošs RK METĀLS 1
Jānis Matuks RK METĀLS 1
Vladislavs Bondarenko SLV PLUSS 1
Artjoms Girkevičs SLV PLUSS 1
Valerijs Burinovs SLV PLUSS 1
Antons Movko TEM 1
Remīrs Moseičenko TEM 1
Ričards Juzefovičs TEM 1
Edgars Freimanis TEM 1


B divīzija

Vārds Uzvārds Komanda Goli
Kristians Božis LPPP/B3 SIVĒNI 23
Ervīns Jurkovskis ZVEJNIEKS 16
Raimonds Sāmietis LIEPĀJAS PAPĪRS 12
Dans Hūns Kompānijs A.B.A. 9
Elvijs Reķēns LPPP/B3 SIVĒNI 9
Sandis Vārpiņš VAIŅODE 9
Žans Vasiljevs LBT 8
Vjačeslavs Jarošenko EKOVALIS 7
Arvis Aniņš EKOVALIS 7
Mārtiņš Šeidlers LPPP/B3 SIVĒNI 7
Vitālijs Nikolais LBT 6
Elvijs Maulics PĀVILOSTA 6
Jānis Kļaviņš ZVEJNIEKS 6
Džordans Inge ZVEJNIEKS 6
Edgars Freimanis EKOVALIS 5
Kirils Prokofjevs LBT 5
Kristaps Juškevics LIEPĀJAS PAPĪRS 5
Toms Atiķis LPPP/B3 SIVĒNI 5
Kristaps Jansons PĀVILOSTA 5
Kārlis Poškus VAIŅODE 5
Markus Lagzdiņš ZVEJNIEKS 5
Arturs Kupčs ZVEJNIEKS 5
Kristiāns Kronbergs 1625 LIEPĀJA 4
Edgars Pizelis BLUE SHOCK RACE 4
Aleksandrs Osadčijs Kompānijs A.B.A. 4
Roberts Pirktiņš LIEPĀJAS PAPĪRS 4
Kaspars Brīvkalns LPPP/B3 SIVĒNI 4
Arturs Strēlis LPPP/B3 SIVĒNI 4
Matīs Lupkins PĀVILOSTA 4
Artis Zolonskis PĀVILOSTA 4
Arturs Blumbergs VAIŅODE 4
Roberts Meļķis 1625 LIEPĀJA 3
Mārtiņš Eihvalds CALJAN 3
Guntis Šalts EKOVALIS 3
Kārlis Dogvilo EKOVALIS 3
Rodrigo Osadčijs Kompānijs A.B.A. 3
Raimonds Pukēvics LIEPĀJAS PAPĪRS 3
Dāvids Leiters LPPP/B3 SIVĒNI 3
Rolands Silnieks LPPP/B3 SIVĒNI 3
Ģirts Jansons VAIŅODE 3
Arturs Stauga VAIŅODE 3
Kaspars Liebus ZVEJNIEKS 3
Mārtiņš Gaiķis ZVEJNIEKS 3
Daniels Družiņins 1625 LIEPĀJA 2
Krists Jurjevs 1625 LIEPĀJA 2
Jevgēņijs Cimbals 1625 LIEPĀJA 2
Bruno Jaunzems 1625 LIEPĀJA 2
Roberts Pakulis AE PARTNER 2
Ģirts Kaucis AE PARTNER 2
Artis Daugins BLUE SHOCK RACE 2
Edijs Druva BLUE SHOCK RACE 2
Māris Zīle BLUE SHOCK RACE 2
Vlaislavs Švidkovskis BLUE SHOCK RACE 2
Matīss Danenbergsons BLUE SHOCK RACE 2
Armands Žigus CALJAN 2
Jānis Stonis CALJAN 2
Mārtiņš Kažis EKOVALIS 2
Guntis Leitāns EKOVALIS 2
Agnis Strods Kompānijs A.B.A. 2
Artjoms Kuļkovs Kompānijs A.B.A. 2
Dmitrijs Buligo LBT 2
Andrejs Karasjovs LBT 2
Vladislavs Vizins LBT 2
Dāvids Družiņins LPPP/B3 SIVĒNI 2
Toms Poškus Priekule 2
Madars Spēks Priekule 2
Artūrs Bauze VAIŅODE 2
Ņikita Ožovans 1625 LIEPĀJA 1
Markuss Aleks Šķuduls 1625 LIEPĀJA 1
Helvis Vīgriezis 1625 LIEPĀJA 1
Dāvis Plūme AE PARTNER 1
Toms Timbra AE PARTNER 1
Jānis Jaunzemis AE PARTNER 1
Mārtiņš Suvorovs AE PARTNER 1
Reinis Grīnbergs BLUE SHOCK RACE 1
Sandris Hūns BLUE SHOCK RACE 1
Andrejs Ločmelis BLUE SHOCK RACE 1
Mareks Locenieks CALJAN 1
Andrejs Vasiljevs EKOVALIS 1
Miks Emīls Miķelsons GROBIŅAS PAG. 1
Klāvs Kļava GROBIŅAS PAG. 1
Dairis Šenvalds LIEPĀJAS PAPĪRS 1
Rolands Eihmanis LIEPĀJAS PAPĪRS 1
Romāns Muižnieks LPPP/B3 SIVĒNI 1
Ivars Horns PĀVILOSTA 1
Kaspars Kadeks PĀVILOSTA 1
Gints Šults PĀVILOSTA 1
Dāvis Dāvids Spēks Priekule 1
Markuss Rihards Dzintars Priekule 1
Markuss Kristaps Dzintars Priekule 1
Emīls Leinards Priekule 1
Konstantīns Bobrovs VAIŅODE 1
Miks Mizēns VAIŅODE 1
Elvis Jurjāns VAIŅODE 1
Oskars Kadeģis ZVEJNIEKS 1
Jānis Raitums ZVEJNIEKS 1

  • 0

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!