Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

Spraigas cīņas un bargas diskvalifikācijas pirmā posmā izskaņā

14.01.2012 14:56

Liepājas zāles futbola čempionāta pirmā posmā pēdējā kārtā laukumā bija vērojama ne tikai spraiga cīņa, bet diemžēl arī nesportiska rīcība.

Sestdienas pirmajā spēlē “Classic” ar 7:3 pārspēja “Nīcu”, tādējādi klasiķi otrajā posmā turpinās cīņu par godalgām. Mača labākais spēlētājs Aleksejs Vasiļjevs (“Classic”).

Pie graujošas uzvaras tika arī “Grobiņa” – 8:1 pret “Medzi”. Ņemot vērā rezultātu, nav saprotams, kāpēc grobiņnieku spēlētājs Ariks Stankuss mača izskaņā iesita tiesnesim pa krūtīm, turklāt vēl solīja soģim ar izrēķināšanos pēc mača. Par to karstgalvim piespriesta diskvalifikācija līdz turnīra beigām. Mača labākais spēlētājs – Zigis Ostelis (“Grobiņa”).

Daudz spraigākā cīņā “KV&LP” ar 4:5 zaudēja komandai “Varavīksne”, kura pirmo puslaiku pabeidza ar rezultātu 3:0 savā labā, bet otrajā puslaikā avīžnieki-poligrāfisti cīņu izlīdzināja. Ģirts Džeriņš bija tik priecīgs par neizšķirta 3:3 panākšanu, ka aiz sajūsmas uzlēca kukaragā spēles tiesnesim. Par necieņu pret tiesnesi, Ģirtam tika noraidījums, kā arī divu spēļu diskvalifikācija. Grobiņnieki gan esot grasījušies rakstīt protestu, pieprasot Ģ. Džeriņu diskvalificēt uz trīs spēlēm, laikam jau neredzot starpību starp apzinātu rupjību un vienkārši muļķīgu rīcību. Tikmēr pašā spēlē skaistus vārtus mazākumā ar sitienu no laukuma centra guva “KV&LP” aizsargs Raimonds Sāmietis, panākot 4:4, tomēr “Varavīksne” izrāva uzvaru ar 5:4. Mača un visas dienas labākais spēlētājs – Nauris Dobelis (“Varavīksne”).

Vēl vienā spēlē “SPORT 2000” ar 2:0 pieveica vienību “Full Force”. Spēles labākais – uzvarētāju vārtsargs Rolands Sāmietis.