Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

Sudrabs tiek komandai “Kurzemes Vārds & Liepājas papīrs” (papildināts)

28.01.2012 15:15

Uzvara Liepājas telpu futbola čempionāta pēdējā kārtā komandai “KV&LP” ļāva turnīrā izcīnīt 2. vietu.

Sestdienas pirmajās spēlē komanda “KV&LP” ar minimālu rezultātu 1:0 pārspēja vienību “Classic”. Kopumā cīņa aizritēja visai piesardzīgi un palēnā tempā. Avīžnieku-poligrāfistu stratēģija bija skaidra – maču aizvadot ar ļoti īsu rezervistu soliņu, ar sāncenšiem skrieties nebija prāta darbs. Turklāt svarīgākais “KV&LP” vienībai bija nezaudēt. Klasiķiem bija vairāk rezervistu, turklāt komandai vairs nebija ko zaudēt – jau bija nodrošināta 4. vieta čempionātā, tomēr arī “Classic” tempu nekāpināja. Cīņa nedaudz atdzīvojās pēc pārtraukuma, kad abas komandas puslīdz regulāri traucēja sāncenšu vārtsargus. Vairāk darba tomēr bija “Classic” kīperam Raivo Varažinskim, kurš kļuva ar cīņas un dienas labāko spēlētāju, bet arī viņš nebija glabējs, kad nepilnas četras minūtes līdz mača beigām pēc brāļu Džeriņu sadarbības vārtus guva vecākais no viņiem – Ģirts.

Čempionāta vadošā četrinieka pēdējā spēlē “Varavīksne” ar 4:2 pārspēja “Grobiņu”. Abām komandām turnīra tabulā vairs neko nevajadzēja, un laukumā bija vērojama aizraujoša un dinamiska cīņa. Dominēja varavīksnieši, bet grobiņnieki atbildēja ar kvalitatīvu pretspēli. Turklāt tieši “Grobiņa” pirmā puslaika devītajā miūtē atklāja rezultātu. “Varavīksne” neizšķirtu 1:1 panāca pēc trīsarpus minūtēm, bet izšķirošo pārsvaru ieguva tikai otrajā puslaikā. Abas komandas uguņoja otrā puslaika ievadā, kad nepilnas pusotras minūtes laikā “Varavīksne” izvirzījās vadībā, grobiņnieki panāca 2:2, bet gandrīz uzreiz “Varavīksne” atkal ieguva vienu vārtu pārsvaru. Punktu uzvarai ar 4:2 par Liepājas čempioniem jau priekšlaikus kļuvušie varavīksnieši pielika piecas minūtes līdz cīņas beigām. Mača labākais spēlētājs – Nauris Dobelis (“Varavīksne”).

Citi rezultāti: “TKLS” – “Jensen metal” 3:1. Labākais – Dmitrijs Ivanovs (“TKLS”).
“Full Force” – “SLV Pluss” 5:0. Labākais – Miķelis Almanis (“Full Force”).

Vietu sadalījums pirmajā četriniekā: 1. “Varavīksne”, 2.”KV&LP”, 3. “Grobiņa”, 4. “Classic”.