Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 21. augusts

+16°C
Vējš: DR 1.3 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Janīna, Linda

Liepājas atklātais amatieru futbola čempionāts 7X7 2016. gads

Atslēgvārdi pilsētas futbola čempionāts

A grupa 

  Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 V/A Punkti Vieta
1 UPTK   6:0 3:1 4:0 1:1 3:1 5:0 5:2  27:5 19  I
2 LIEPĀJAS PAPĪRS 0:6   2:5  2:3  2:4 1:0 0:2 0:2 7:22 3  VII
3 EKO KURZEME 1:3 5:2    4:3  6:3 6:1 4:0 4:2  30:14 18  II
4 TEM 0:4 3:2  3:4   4:1 3:0 2:1 5:1  20:12 15  III
5 PRIEKULE 1:1 4:2 3:6 1:4   3:0 2:1 4:0  18:14 13  IV
6 NĪCA 1:3 0:1 1:6 0:3 0:3   0:1 0:1  3:18 0  VIII
7 RK METĀLS 0:5 2:0  0:4 1:2 1:2 1:0   3:2  8:15 9  V
8 LATTELECOM 2:5 2:0 2:4 1:5 0:4 1:0 2:3    10:21 6  VI


A (1) divizija 

  Komanda 1 2 3 4 V/A Punkti Vieta
1 UPTK   4:2 2:0 2:1 35:8 28  I
2 EKO KURZEME  2:4   5:3 3:5 40:26 21 II 
3 TEM 0:2 3:5   2:3 25:22 15 IV 
4 PRIEKULE  1:2 5:3 3:2   27:21 19 III  


A (2) divizija

  Komanda 1 2 3 4 V/A Punkti Vieta
1 RK METĀLS   3:2 1:2 1:1 13:20  13  V
2 LATTELECOM 2:3   2:1 0:1 14:26  9  VI
3 LIEPĀJAS PAPĪRS 2:1 1:2   1:2 11:27  6  VIII
4  NĪCA 1:1 1:0 2:1   5:19  7  VII


B grupa

  Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 V/A Punkti Vieta
1 BLUE SHOCK RACE   2:1 2:3 3:4 4:2 1:1 1:1 0:8  13:20 8  V
2 LESJOFORS 1:2   0:2 2:4  1:0 2:1 1:1 2:4  9:14 7  VII
3 MOLS L 3:2 2:0   1:2 2:3 3:3 3:1 4:7  18:18 10  III
4 MEDZE 4:3 4:2 2:1   4:0 4:1 0:2  2:0  20:8 18  I
5 RTMETALS.LV 2:4 0:1 3:2 0:4   1:5 1:3  1:7  8:26 3  VIII
6 RAVEN 1:1 1:2 3:3 1:4 5:1   5:2  2:2 18:15 9  IV
7 GALAKSIS N 1:1 1:1 1:3 2:0 3:1 2:5   0:7  10:18 8  VI
8 LIBAVA CITY 8:0 4:2 7:4 0:2 7:1 2:2 7:0     35:11 16  II


B (1) divizija

  Komanda 1 2 3 4 V/A Punkti Vieta
1 MEDZE   1:0 1:1 0:0 22:9 23  I
2 LIBAVA CITY 0:1   1:1 3:2 39:15 20  II
3 MOLS L 1:1 1:1   2:1 22:21 15  III
4 RAVEN 0:0 2:3  1:2   21:20 10  IV


B (2) divizija

  Komanda 1 2 3 4 V/A Punkti Vieta
1 BLUE SHOCK RACE   2:1 4:1 6:1 25:23 17  V
2 GALAKSIS N  1:2   2:3 3:1 16:24 11  VII
3 LESJOFORS 1:4 3:2    1:0 14:20 13  VI
4 RTMETALS.LV 1:6 1:3 0:1   10:36 3  VIII


C grupa

  Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 V/A Punkti Vieta
1 ZVEJNIEKS  ---- 3:0  1:2  2:2  1:1 ---- 3:2 1:1 0:5 3:5 2:3  16:21 9  VI
2 RUCAVA 0:3   ---- 4:0  3:1 2:0 ---- 4:3 1:0 5:0 4:1 0:2 23:10 21  I
3 A.E. PARTNER 2:1 0:4 ----  1:0 2:3 ---- 2:11 0:2 1:5 1:5 1:1  10:32 7  VIII
4 SIA LIEPĀJAS TRAMVAJS 2:2 1:3  0:1 ----  1:1 ---- 0:5 1:5 1:1 1:2 3:1 10:21 6  IX
5 VIRSAITIS 1:1 0:2  3:2  1:1 ----  ---- 1:8 2:2 1:6 3:5 1:5   13:32 6  X
6 ------------------------- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ----  ----
7 PĀVILA DRAUDZE 2:3 3:4 11:2 5:0 8:1 ---- ----  7:0  1:1 4:2  3:0   44:13 19  II
8 PĀVILOSTA 1:1 0:1 2:0 5:1 2:2 ---- 0:7  ----  0:2 4:4  1:2  15:20 9  VII
9 SLV PLUSS 5:0 0:5 5:1 1:1 6:1 ---- 1:1  2:0 ----  0:2 8:1   28:12 17  IV
10 UPTK VETERĀNI 5:3 1:4  5:1 2:1 5:3 ---- 2:4  4:4 2:0 ----  5:0   31:20 19  III
11 GROBIŅAS PAGASTS 3:2 2:0 1:1 1:3 5:1  ---- 0:3  2:1 1:8 0:5  ----   15:24 13  V

  • 0

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!