Rekordliels dalībnieku skaits “Bruģa bumbas” LOC posmā

Trešdien, 5. jūlija vēlā vakarā, noslēdzās “Bruģa bumbas” 3. posms. LOC posmā tika sasniegts šīs sezonās dalībnieku skaitu rekords – kopumā pieteicās 48 komandas, kā arī sāk skaidrāk iezīmēties katras grupas līderi.

06.07.2023 15:30

Ar katru posmu Bruģa bumbā dalībnieku skaits aug, un tas padara sacensības aizvien aizraujošākas. LOC posmā bija vērojamas daudz spraigu cīņu visās vecuma grupās, kas liecina par to, ka visas komandas vēlas iekļūt finālposmā. Meitenes savā starpā sacentās U-13 un U-99 vecuma grupās, savukārt zēni U-15, U-18 un U-99. Spēles norisinājās arī ierastajā MIX grupā.

Par vispopulārāko vecuma grupu šajā posmā pārliecinoši kļuva U-15 zēnu grupa, kurā kopumā pieteicās 19 komandas. U-15 zēnu grupā par uzvarētajiem kļuva komanda ”Rupucis”, kas finālā uzvarēja komandu ”BK Karosta” ar rezultātu 9:6 , savukārt 3.vieta ”Asie pipari” vienībai. U-18 vecuma grupā, kas ir otrā populārākā vecuma grupa, piedalījās 11 komandas, šoreiz finālā pārāki bija ‘’Rizzleri’’ basketbolisti , kuri aiz sevis 2. un 3. vietā atstāja, attiecīgi, komandas ”Westside” un ”BK Jūrmalciems”.

Pašā mazākajā U13 meiteņu vecuma grupā atkārtotu uzvaru izcīnīja komanda ‘’Smurfi’’, esot pārākām par 2. vietu ieguvušo ‘’Esi reāls’’ komandu. Toties 3. vieta ‘’Melnās pantēras’’ jaunajām basketbolistēm. Par uzvarētājām U-99 sieviešu konkurencē kļuva komanda ”Yolo” basketbolistes, finālā uzvarot un aiz sevis 2.vietā atstājot ”22” meitenes, bet 3.vietā ierindojās komanda ”Kādā veidā”.

U-99 vīriešu grupā katrā posmā ir jauns uzvarētājs, un tas šajā vecuma grupā situāciju kopvērtējumā padara ļoti spraigu . Pie uzvaras šoreiz tika komanda ”Nīca/Supertuss”, kuri aiz sevis 2. un 3. vietā atstāja komandas ”G-town/Izsauc ballīti” un ”Monarch”. MIX grupā komanda ”Monarch” izcīnīja sev 1. vietu, esot pārākai par 2. vietā un 3. vietā palikušajām, attiecīgi, ”Cietais rieksts” un ”G-town/izsauc ballīti” komandām.

Pasākuma laikā tika noskaidrots arī trešais finālists meistarības konkursam un par LOC posma uzvarētāju kļuva Toms Lūks, tādējādi papildinot finālistu skaitu, kuri  pēdējā posmā, 12.augustā, cīnīsies par 100 EUR dāvanu karti no tirdzniecības centra ”Kurzeme”. Savukārt 1vs1 konkursā triumfēja Dāvis Plūme, kurš sīvā cīņa savu pretinieku uzvarēja ar rezultātu 3:2. Finālposmā tikušie šī konkursa uzvarētāji savā starpā cīnīsies par 100 EUR dāvanu karti no SPB Sporta Bode.

”Bruģa bumba 2023” sacensību posmi:

4.posms           19.jūlijs           18:30     (SPB Sporta Bode posms KP laukumā)

5.posms           1. augusts          18:30     (t/c Kurzeme posms KP laukumā)

6.posms           12.augusts       12:00     (Fināla posms KP laukumā)