Sezonas kopvērtējumā Liepājas badmintonisti vadošajās pozīcijās

Latvijas badmintona federācija apkopojusi aizvadītā gada “Megogo” senioru tūres kopvērtējuma rezultātus. Trīs vecuma grupās vienspēlēs par uzvarētājiem kļuvuši liepājnieki – Guntis Pirktiņš, Inna Korjukina un Santa Bronka.

Ilustratīvs (Foto: moerschy from Pixabay)
08.01.2021 06:00

“Megogo” senioru tūre iesākās 8. februārī Jelgavā ar “Ledusskulptūru kausu”. Tad vēl nekas neliecināja par radikālām izmaiņām sacensību kalendārā.

Tūres 2. posms bija plānots 4. aprīlī Salaspilī, bet tika atcelts ārkārtējās situācijas dēļ. Savukārt 3. posms Liepājā 11. jūlijā un 4. posms 12. septembrī Kocēnos notika, kā iepriekš bija plānots.

Tūres beigu posms 7. novembrī, kā arī Latvijas senioru čempionāts atkal nevarēja notikt no jauna izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ.

Aizvadītajā sezonā “Megogo” senioru tūres trijos posmos piedalījās 78 spēlētāji no Latvijas un 13 seniori no Lietuvas.

Liepāju visos posmos pārstāvēja astoņi badmintona spēles veterāni, kas kopvērtējumā pārliecinoši izcīnīja godalgas sešās nominācijās no desmit.

Senioru tūres visos trīs posmos visvairāk uzvaru izcīnīja G. Pirktiņš, kas kopvērtējumā vecuma grupā 45+ vienspēlēs un dubultspēlēs pārī ar Aigaru Breču ieņēma stabilu 1. vietu. Savukārt Dāvis Bernāns 35+ vienspēlēs ierindojās 3. vietā.

Izcils starts arī Liepājas badmintonistēm vecuma grupā 35+ – 1. vieta I. Korjukinai, 2. vieta S. Bronkai un 3. vieta Evai Filkai.

35+ dubultspēlēs vislabāko punktus summu un 1. vietu ieguva S. Bronka, aiz sevis atstājot E. Flinku. Mūsējie līderu vidū arī 35+ jauktajās dubultspēlēs – 2. vieta D. Bernānam, bet 3. vieta I. Korjukinai.