Otrdiena, 7. aprīlis Helmuts, Zina, Zinaīda

Šogad tautas sporta sezona bez “Izrāviena”

Šogad tautas sporta sezona bez “Izrāviena”
Foto: Publicitātes
28.02.2018 10:51

liepajniekiem.lv

Pēc daudz noorganizētām tautas sporta sacensībām liepājniekiem, kā arī pilsētas viesiem, un pēc ilgām pārdomām sērijas ”Izrāviens” organizatori ir nolēmuši paņemt pauzi no sporta sacensību organizēšanas, portālu informēja sporta sērijas “Izrāviens” projektu vadītāja asistente Sandra Indriksone. 

”Atvainojamies visiem dalībniekiem par ilgo neziņas posmu saistībā ar jauno sezonu. Apspriežoties ar komandu, nolēmām šo gadu veltīt ģimenēm, pašu izaugsmei un, kas zina, varbūt arī kādam jaunam izaicinājumam. Smelsimies jaunas zināšanas, pilnveidosimies un turpināsim domāt par to, kā pievērst ar vien vairāk cilvēku uzmanību veselīgam un aktīvam dzīvesveidam,” pauž sērijas galvenais organizators Reinis Rozītis.

Biedrības ”Liepājas Vieglatlētikas klubs” savu darbību uzsāka 2010. gadā. Septiņu gadu laikā ir audzis gan sacensību un dalībnieku skaits, gan arī piedāvāto distanču un iekļauto sporta veidu skaits. Pēdējos trīs gadus sacensības bija apvienotas sporta sērijā ”Izrāviens”, izaicinot tūkstošiem dalībnieku pārkāpt pāri savām spējām un pievērsties sportošanai.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli