Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Sporta spēļu skola godina labākos

Sporta spēļu skola godina labākos
Foto: Ģirts Gertsons
17.01.2020 21:13

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Piektdienas vakarā otro reizi pēc kārtas norisinājās Liepājas Sporta spēļu skolas gada balvu pasniegšanas ceremonija, kurā šī mācību iestāde godina savus labākos sportistus un trenerus par sasniegumiem iepriekšējā gadā.

Vakara vadīšana bija uzticēta dīdžejam Tomam Grēviņam, bet ar muzikāliem priekšnesumiem kuplo auditoriju priecēja cita Latvijas izklaides industrijas lielzvaigzne Renārs Kaupers.

Sarīkojuma galvenās zvaigznes gan bija skolas audzēkņi un viņu treneri. Par skolas goda treneri atzina Ināru Biciņu, kura par grozabumbas treneri Liepājā strādā kopš 1980. gada. Viņa pateicās Dievam par to, ka tas ļāvis strādāt šajā darbā un veikt to ar prieku, nevis ar sakostiem zobiem. Gada trenera balvas saņēma Arvis Steckis (basketbols), kuram par lielu pārsteigumu balvu pasniedza neklātienē, jo speciālists ar savu komandu piedalās sacensībās ārzemēs. Klātesošajiem bija iespēja vērot trenera apbalvošanas video. Par skolas citu sporta veidu labākajiem treneriem atzina Ingu Čanderi (volejbols), Vjačeslavu Goļinski (vieglatlētika) un Kārli
Liepiņu.

Gada sportista balvas pasniedza Katrīnai Elīzai Trankalei (basketbols), Rēzijai Mazurei-Mago (volejbols), Dmitrijam Ļašenko (vieglatlētika) un Rihardam Ričardam Fominam (hokejs).

Tāpat tika godināti sportisti, kuri 2019. gadā sekmīgi piedalījās sacensībās Latvijā un ārzemēs un pasniedza balvas par centību. Savukārt Toma Grēviņa pieteiktā nominācijā “Slinkākais sportists” šoreiz  izrādījās joks un sava veida brīdinājums šogad trenēties vēl cītīgāk nekā iepriekš, lai pēc gada šāda balva nevienam nebūtu jāsaņem.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli