Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Sporta vingrotājas sacenšas Rīgā, mākslas vingrotājas – Liepājā

Nedēļas nogalē sacensības aizvadīja Liepājas Kompleksās sporta skolas mākslas un sporta vingrotājas, informē sporta skolas pārstāve Simona Laiveniece.

22.04.2024 18:04

20. un 21. aprīlī Liepājas vingrošanas centrā “Celtnieks” norisinājās ikgadējais turnīrs “Libavas kauss 2024” mākslas vingrošanā.

Tajā piedalījās 240 vingrotājas no Liepājas, Rīgas, Daugavpils, Ķekavas, Jelgavas un Tukuma.

Liepājas Kompleksās sporta skolas mākslas vingrotājas startēja veiksmīgi un izcīnīja vairākas zelta, sudraba un bronzas medaļas.

Zelta medaļas daudzcīņā izcīnīja Karolīna Štālberga, Sofija Viktorija Sevastjanova, Jeļizaveta Prijma, Sofija Mnaidarova, Nelli Stavska, Jeļizaveta Ivaņugina, Nikola Vasiļjeva.

Sudraba medaļas izcīnīja Dana Deiko, Arina Gladilina, Adriana Šeibe, Taisija Molotoka, Nikola Smirnova, Adele Antipina, Alise Kalniņa,  Elīza Anna Solovjova, Margarita Margo Zvirgzda, Evelīna Ivanova.

Bronzas medaļas izcīnīja Jekaterina Prijma, Marina Molčanova, Viktorija Antonova, Viktorija Poļakova, Daniela Auziņa.

Savukārt Rīgā aizvadītas Latvijas Republikas Jauniešu meistarsacīkstes sporta vingrošanā “Cerību kauss”, kurās piedalījās 10 komandas un Liepājas Kompleksās sporta skolas sporta vingrotāju 1. komanda izcīnīja 3. vietu, bet 2. komanda –  6. vietu.

Individuāli savās vecuma grupās 2. vietas Darjai Novikovai un Alisei Palapai, 3. vietas Nadeždai Nastjukai un Sofijai Brēdiķei.

Sporta vingrotāju trenere Irina Daņilova saka: “Lielākai daļai no vingrotājām šīs bija pirmās izbraukuma sacensības. Meitenes izpildīja visu savu programmu un izmēģināja jaunus elementus.”