Startējusi minigolfa sezona

Liepājā Jūrmalas parka laukumos Latvijas labākie minigolferi pēc ilgstošās piespiedu pauzes uzsākuši jauno sezonu. Par Latvijas kausa pirmā posma uzvarētāju kļuva pieredzējušais Verners Kiršs.

Ilustratīvs foto (Foto: Publicitātes)
12.07.2021 06:00

Liepājas minigolfa laukumos noteica ne tikai Latvijas kausa pirmā posma uzvarētājus, bet arī Liepājas čempionu. “Open” klasē, spēlējot stabili un pārliecinoši, pieredzējušais un tituliem bagātais Verners Kiršs piecos apļos iekrāja 115 punktus. Viņam arī Liepājas čempiona tituls senioru grupā.

“Open” vērtējumā 2. vietā ierindojās Liepājas labākais juniors Rūdolfs Lagzda, kurš finišēja ar 118 punktiem. Rūdolfs kļuva par labāko arī junioru grupā. Savukārt 3. vietu pēdējā aplī izrāva bijušais liepājnieks Jānis Medveckis (131), kuram tika kārtējais Liepājas čempiona tituls vīriešu kategorijā. “Open” klasē uzreiz aiz godalgotā trijnieka palika Emīls Šimanskis, kuram šī bija debija pieaugušo konkurencē.

Nākamais Latvijas kausa posms, kas vienlaikus būs arī Latvijas pāru čempionāts, norisināsies 18. jūlijā Valmierā.