Suminās sportistus
liepajniekiem.lv
Šodien, 17.augustā, notikušajā Liepājas pilsētas domes sēdē, turpinot tradīciju, pieņemts lēmums apbalvot ar naudas balvām Liepājas sportistus un viņu trenerus par sasniegumiem Latvijas Jaunatnes Olimpiādē 2017, portāls uzzināja pilsētas domē.
Pieņemtais lēmums paredz piešķirt Sporta pārvaldei finansējumu 2906 eiro apmērā Liepājas sportistu un viņu treneru apbalvošanai.
Vārds Uzvārds |
Sporta veids |
Rezultāts |
Naudas balva sportistam |
|
Renārs Grodskis |
Teniss |
2. vieta |
120 |
|
Valērijs Vorobjovs |
Teniss |
3. vieta |
80 |
|
Renārs Grodskis |
Teniss |
1.vieta |
160 |
|
Valērijs Vorobjovs |
160 |
|||
Patrīcija Špaka |
Teniss |
1.Vieta |
160 |
|
Elza Tomase |
Teniss |
2. vieta |
120 |
|
Elza Tomase |
Teniss |
2.vieta |
120 |
|
Patrīcija Špaka |
120 |
|||
|
|
|||
Aleksandra Kaupa |
vindsērfings |
1.vieta |
160 |
|
Kristers Ērglis |
Pludmales volejbols |
2.vieta |
120 |
|
Martins Samms |
120 |
|||
Marta Dēvica |
Pludmales volejbols |
3.vieta |
80 |
|
Sanita Punga |
80 |
|||
|
|
|||
Viktorija Alberta |
Brīvā cīņa |
1.vieta |
160 |
|
Monika Kuzņecova |
Brīvā cīņa |
3.vieta |
80 |
|
Elma Zeidlere |
Brīvā cīņa |
1.vieta |
160 |
|
Elīna Ziediņa |
Brīvā cīņa |
3.vieta |
80 |
|
Armands Ziediņš |
Brīvā cīņa |
2.vieta |
120 |
|
Jurijs Boikovs |
Bokss |
3.vieta |
80 |
|
Dinārs Dreimanis |
Bokss |
3.vieta |
80 |
|
MaksimsDuinovs |
džudo |
1.vieta |
160 |
|
Roberts Dreimanis |
džudo |
2.vieta |
120 |
|
Ņikita Sidorovs |
džudo |
3.vieta |
80 |
|
Vjačeslavs Meļničenko |
džudo |
3.vieta |
80 |
|
DaniilsKuļišs |
džudo |
1.vieta |
160 |
|
Eduards Spāģis |
Galda teniss |
1.vieta |
160 |
|
Markuss Ozols |
160 |
|||
Rainers Altāns |
160 |
|||
|
|
|||
Sanija Kibelko |
Galda teniss |
2.vieta |
120 |
|
LučijaDudkina |
120 |
|||
Marija Fjodorova |
120 |
|||
Eduards Spāģis |
Galda teniss |
2.vieta |
120 |
|
Maksims Daņiļevskis |
peldēšana |
2.vieta |
120 |
|
Daniils Kalašņikovs |
peldēšana |
2.vieta |
120 |
|
Maksims Daņiļevskis |
peldēšana |
2.vieta |
120 |
|
Karina Titova |
Sporta vingrošana |
2.vieta |
120 |
|
|
|
2.vieta |
120 |
|
|
|
2.vieta |
120 |
|
|
|
2.vieta |
120 |
|
Zane Petrova |
Sporta vingrošana |
3.vieta |
80 |
|
|
|
3.vieta |
80 |
|
Anna Ločmele |
Sporta vingrošana |
2.vieta |
120 |
|
Jekaterina Djomina |
Mākslas vingrošana |
2.vieta |
120 |
|
|
|
1.vieta |
160 |
|
|
|
1.vieta |
160 |
|
|
|
1.vieta |
160 |
|
Evelīna Ivanova |
Mākslas vingrošana |
3.vieta |
80 |
|
|
|
2.vieta |
120 |
|
Harijs Sandis Janušausks |
Grieķu – romiešu cīņa |
2.vieta |
120 |
|
Arturs Laugalis |
Grieķu – romiešu cīņa |
1.vieta |
160 |
|
Dmitrijs Kuzņecovs |
Grieķu – romiešu cīņa |
3.vieta |
80 |
|
Alens Mairiss Sprūds |
Grieķu – romiešu cīņa |
2.vieta |
120 |
|
Kārlis Stelps |
Grieķu – romiešu cīņa |
3.vieta |
80 |
|
Mareks Krauklis |
Grieķu – romiešu cīņa |
2.vieta |
120 |
|
Ivo Kurvins |
Airēšanas slaloms K1 vīr. |
2.vieta |
120 |
|
Aleksandra Vasjutina |
taekvando |
1.vieta |
160 |
|
Jurijs Sergejevs |
vieglatlētika |
3.vieta |
80 |
|
Jurijs Sergejevs |
vieglatlētika |
3.vieta |
80 |
|
Gints Drigulis |
vieglatlētika |
1.vieta |
160 |
|
Dmitrijs Ļašenko |
vieglatlētika |
2.vieta |
120 |
|
Arturs Vecbaštiks |
vieglatlētika |
3.vieta |
80 |
|
Gints Drigulis |
vieglatlētika |
1.vieta |
160 |
|
Gints Drigulis |
Vieglatlētika |
1.vieta |
160 |
|
Mihails Zenkovs |
vieglatlētika |
2.vieta |
120 |
|
Uvis Roberts Buliņš |
vieglatlētika |
1.vieta |
160 |
|
Uvis Roberts Buliņš |
vieglatlētika |
2.vieta |
120 |
|
Jurijs Sergejevs |
vieglatlētika |
1.vieta |
160 |
|
Arturs Vecbaštiks |
160 |
|||
Gints Drigulis |
160 |
|||
Dmitrijs Lašenko |
160 |
|||
|
|
|||
Grieta Griezīte |
vieglatlētika |
1.vieta |
160 |
|
Grieta Griezīte |
vieglatlētika |
3.vieta |
80 |
|
Krista Sprūde |
vieglatlētika |
3.vieta |
80 |
|
Elvija Daškeviča |
vieglatlētika |
3.vieta |
80 |
|
Amanda Radava |
80 |
|||
AminaAskarova |
80 |
|||
Grieta Griezīte |
80 |
riezīte
80