Otrdiena, 7. aprīlis Helmuts, Zina, Zinaīda

Ar liepājnieku dalību, noslēdzas otrais Latvijas elektrokartingu čempionāts

Ar liepājnieku dalību, noslēdzas otrais Latvijas elektrokartingu čempionāts
Foto: Publicitātes
09.09.2019 15:44

liepajniekiem.lv

Ar liepājnieku piedalīšanos sestdien, 7.septembrī, aizvadīts sestais, noslēdzošais Latvijas Kartingu čempionāta posms, kura ietvaros norisinās arī Latvijas Elektrokartingu čempionāts, informē pasākuma pārstāvji.

Kopumā čempionātā piedalījās gandrīz 200 dalībnieku no dažādām valstīm. Elektrokartingu klasē startēja vienpadsmit sportisti.

Čempionātā piedalījās arī divi sportisti no Liepājas, kurus ir trenējis viens no patreiz Latvijā labākajiem rallija pilotiem Mārtiņš Sesks.

Timurs Jansons un Martins Valts pirmo reizi startēja elektrokartingu čempionātā. T. Jansons: ”Elektrokartings tā ir lieta, kas ir jāapgūst un jāsajūt. Braucot ar iekšdedzes kartingu es dzirdēju konkurentus, kas ir aiz muguras, bet šeit man ir jāuzmin, kur viņi ir un ko darīs. Tas padara sacīksti vēl interesantāku. Kopumā esmu apmierināts ar savu sniegumu un iegūto 2. vietu elektrokartingu klasē. Manai mammai noteikti patiks elektrokartings, jo nav ne dūmu, ne skaņas.” Martins Valts šajā klasē ieguva 3. vietu. Abi kapitulēja vien Ērikam Gasparovičam.

Kaut arī oficiālie rezultāti tiks apstiprināti vēlāk, par čempionu kopvērtējumā visdrīzāk kļūs Raivis Veikšāns.

Šobrīd tiek darīts viss, lai nākamgad čempionātā visi startētu ar jaunās paaudzes elektrokartingiem, kas nu jau pēc savas masas, jaudas un veicamās distances ir ļoti tuvu ar iekšdedzes kartingiem.

”Blue Shock Race” dibinātājs Artis Daugins: ”BSR komanda šobrīd ļoti aktīvi strādā pie jauniem pilnveidojumiem. Nākošgad jau ceram Ēriku iesēdināt BSR20 paaudzes sacīkšu kartingā, kas elektrokartingu klasē demonstrēs vēl lielāku ātrumu, saglabājot to pašu svaru un, iespējams, palielinot nobraukuma distanci. Tādējādi ceram jau sākt konkurēt ar iekšdedzes kartingiem, kas izmanto pārnesuma kārbas, lai saglabātu lielu ātrumu, kā piemēram DD2 klases kartingi.”

Šobrīd jau daudzas komandas izsaka vēlmi nākamgad startēt elektrokartingu klasē, tāpēc komanda ”Blue Shock Race” pēc pieprasījuma nodrošina testa braucienus ar jaunās paaudzes elektrokartingiem.

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli