Dāvis Līvs uz goda pjedestāla Stelpē

10.06.2013 10:04

Svētdien ”MX Moduls” braucēji Dāvis Līvs uun Dāvis Ivanovs finišēja otrajā un trešajā vietā Latvijas čempionāta 3.posmā Stelpē, informē ”MX Moduls” menedžeris Valdis Seratinskis. Uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Ivo Šteinbergs. MX2 klasē abos braucienos uzvarēja vēl viens ”MX Moduls” braucējs Kārlis Sabulis.

Dāvis Līvs uzvarēja pirmajā braucienā, atstājot aiz sevis Ivo Šteinbergu un komandas biedru Dāvi Ivanovu. Otrajā braucienā uzvaru izcīnīja Šteinbergs, otrais šoreiz Līvs, bet Ivanovam vēl viena trešā vieta. Abos braucienos sestajā vietā finišēja ”MX Moduls” sportists Gundars Gaušis.

Kopvērtējumā pēc trim posmiem līderis ar 124 punktiem ir Dāvis Ivanovs, otrais ar 111 ir Dāvis Līvs, trešais ar 103 punktiem Ivo Šteinbergs.

Arī MX2 klasē abos braucienos uzvarēja ”MX Moduls” braucējs – ātrāks par visiem saviem konkurentiem bija Kārlis Sabulis. Otrais Stelpē bija lietuvietis Armins Jasikonis, trešais Andis Valts. Nestartējot igaunim Karelam Kutsaram, par līderi kopvērtējumā ar 108 punktiem kļuva Valts. Otrais ar 94 punktiem ir Uldis Spulle, uz trešo vietu ar 90 punktiem noslīdēja Kutsars, bet Kārlim Sabulim divos braucienos izcīnītie 50 punkti ļāva pacelties no 12. uz 5.vietu – viņam tagad ir 86 punkti.