Vārdadiena: Leopolds, Unda, Undīne

Daži prieciņi rallija sezonas finišā  (2)

Atslēgvārdi rallijs

Noslēgusies 2010. gada rallija sezona, kurā nebija ne lielas Liepājas sportistu pārstāvniecības, ne spožu panākumu.

Rallija un rallijsprinta čempionātu pēdējā posmā "Latvija – 2010", kas notika Rīgā un Kuldīgā, lielajā rallijā startēja tikai mūsu meiteņu ekipāža – Gita Laugale/Santa Daukste, kas finišēja 40. vietā. Par absolūtajiem Latvijas čempioniem kļuva Ivars Vasaraudzis/Pēteris Spredzis.

Rallijsprinta pēdējā posmā teicami startēja Mārcis Ķenavs/Armands Ķenavs. Viņi klasē 1600 palika nepārspēti. Road klasē pēdējā posmā otro vietu izcīnīja liepājnieki Elmārs Tikums/Arnis Modris, piekāpjoties vienīgi posma un čempionāta kopvērtējuma uzvarētājiem Mārim Freibergam/Edgaram Trūpam. Trešo vietu posmā un līdz ar to otro čempionāta kopvērtējumā road klasē ieguva citi liepājnieki – Kaspars Borgs/Andris Pāpe.