Fināla posmā uzvara Kristeram Einasam

Siguldā, Stīveru mototrasē, lieliskos laikapstākļos noslēdzās Latvijas triāla čempionāta sezona ar rekordlielu dalībnieku skaitu – 103 sportisti. Par sacensību uzvarētāju kļuva grobiņnieks Kristers Einass no ”MT Racing Team”, kurš šogad dominēja un izcīnīja savu piekto titulu.

01.11.2022 06:03

Siguldas motoklubs Stīveros vairākus mēnešus speciālā smilšu karjerā sagatavoja jaunu trasi, kur šosezon norisinājās triāla noslēdzošais jeb devītais posms.

Stīveru mototrase tiek attīstīta ar domu, lai turpmāk šeit varētu norisināties Latvijas čempionāta līmeņa sacensības, kā arī vieta, kur siguldiešiem ikdienā trenēties.

Otrajā trases daļā sacensību organizatori bija sarūpējuši dabīgi veidotas trases kalnainā apvidū, kas bija unikālas un daudziem sportistiem sagādāja baudāmu klasisku triālu.

Prestižajā ”Trial GP” grupā Siguldas posmā 1. vietu izcīnīja grobiņnieks Kristers Einass no ”MT Racing Team”. Līdz ar to mūsējais šogad no deviņiem posmiem uzvarēja astoņos, nopelnīja maksimāli iespējamos 160 punktus (vājākais posms ieskaitē neiet) un piekto reizi karjerā kļuva par Latvijas čempionu.

Posmā un čempionāta kopvērtējumā 2. vietu ieguva Einasa komandas biedrs Kristaps Ķīlis. Savukārt Grobiņas kluba ”Viking Trial” pārstāvis Niks Alksnis Siguldā ierindojās 3. vietā un šādā pozīcijā finišēja arī kopvērtējumā.

C grupas vērtējumā (Latvijas Amatieru čempionāts) Siguldā un kopvērtējumā uzvarēja ”MT Racing Team” triālists Kaspars Vērnieks, bet Latvijas Junioru čempionāta ieskaitē triumfēja Igaunijas sportists Egerts Kimmels.

Savukārt klubu kopvērtējumā šogad ar 2259 punktiem uzvarēja ”Sigulda Racing Team”, apsteidzot pagājušā gada čempionus ”AGXtreme”.