Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Freibergs Latvijas “Grand Prix” izcīņā MX1 klasē otrajā braucienā izcīna 14.vietu

29.06.2009 09:52

Pasaules motokrosa čempionāta desmitajā posmā – Latvijas “Grand Prix” – izcīņā prestižākajā MX1 klasē svētdien otrajā braucienā 14.vietu ieņēma Liepājas sportists Lauris Freibergs, kurš uz šo posmu bija saņēmis “wild card” ielūgumu.

Freibergs savu ātrāko apli veica divās minūtēs un 2,563 sekundēs. Par otrajā braucienā izcīnīto 14.vietu Freibergs, kurš jau ir beidzis profesionālā sportista karjeru, nopelnīja septiņus ieskaites punktus.

Otrajā braucienā ieskaites punktus ieguva vēl trīs Latvijas sportisti.

Komandas “Honda Latvia Elkšņi” braucējs Ivo Šteinbergs ieņēma 18.vietu, nopelnot trīs punktus, Dāvis Līvs, kurš uz Latvijas posmu saņēma “wild card” ielūgumu, finišēja 19.pozīcijā un tika pie diviem punktiem, bet Šteinberga komandas biedrs Filips Kempelis ierindojās 20.vietā, kas garantēja vienu punktu.

Vēl viens Latvijas pārstāvis MX1 klasē Mārtiņš Aleksandrovičs, kurš uz šo posmu bija saņēmis “wild card” ielūgumu, otrajā braucienā ieņēma 21.vietu.

MX1 klasē divu braucienu summā Freibergs izcīnīja 14.vietu, Šteinbergs ierindojās 17.vietā, savukārt Līvs, Kempelis un Aleksandrovičs ieņēma attiecīgi 22., 23. un 24.pozīciju.

MX1 klases kopvērtējumā pēc šī posma Šteinbergs ar 16 punktiem ieņem 33.vietu, Freibergs ar 12 punktiem atrodas 37.vietā, Līvs ar četriem punktiem atrodas 43.pozīcijā, bet Kempeļa rēķinā ir divi punktu, kas viņam šobrīd dod 46.vietu.

Jau ziņots, ka MX2 klasē Latvijas “Grand Prix” izcīņas kopvērtējumā Latvijas sportists Matīss Karro ieņēma 12.vietu.

Pasaules čempionāta ieskaites punktus saņem pirmo 20 vietu īpašnieki katrā braucienā.