Jauns “superkausa” rekords

Jauns “superkausa”  rekords
01.09.2009 07:00

Saldus “Bērzu” mototrasē nedēļas nogalē tika sasniegts sacensību “FOX Superkauss” apmeklētāju rekords – Laura Freiberga un Kaspara Cveiģeļa rīkoto motokrosu apmeklēja gandrīz 4000 skatītāju.

MX Pro klasē spraigi cīnījās trīs braucēji – Lauris, Freibergs, Dāvis Ivanovs un Toms Macuks. Tikai nesen atgriezies no pasaules junioru čempionāta Jaunzēlandē, Dāvis Ivanovs uzvarēja pirmajā un pēdējā braucienā, tādējādi nodrošinot uzvaru posma kopvērtējumā. Grobiņnieks Lauris Freibergs bija ātrākais otrajā braucienā un arī posma kopvērtējumā ierindojās 2. vietā. Ar iespaidīgu kritienu lēcienā cīņu par 5. vietu kopvērtējuma piecniekā zaudēja Mārtiņš Aleksandrovičs, kurš piecu posmu kopvērtējumā atrodas 2. vietā uzreiz aiz Laura Freiberga un ir palicis vienīgais, kurš vēl teorētiski var apdraudēt Laura uzvaru sacensību kopvērtējumā – Freibergam ir 281 punkts, bet Aleksandrovičam 250. Savukārt trešais Saldus posmā palika T. Macuks.

Šās nedēļas nogalē Lažā tiks pielikts punkts pirmajai sacensību kārtai, “FOX Superkauss” – pēdējā, sestā posma finālbraucienu sākums paredzēts svētdien, 6. septembrī, no pulksten 12.