Piektdiena, 10. maijs Maija, Paija

Jonasam 11. vieta Itālijas posmā, kopvērtējumā joprojām trijniekā

19.04.2015 18:54

Pasaules čempionātā motokrosā MX2 klasē Itālijas posmā Pauls Jonass ieņēma 11. vietu, taču joprojām saglabā trešo vietu kopvērtējumā, savukārt Roberts Justs palika 16. pozīcijā.

Pēc pirmajiem trim posmiem, kas notika Katarā, Taizemē un Argentīnā, sportisti atgriezās Eiropā, kur šoreiz ātrākie MX braucēji startēja Itālijā. Kvalifikācijā MX2 klasē Pauls Jonass ieņēma septīto vietu, bet Roberts Justs palika 22. pozīcijā 32 braucēju konkurencē.

Jonass pēc lieliskajiem pirmajiem trim posmiem kopvērtējumā ieņēma augsto trešo vietu, taču pēc kvalifikācijas bija atzinis, ka Itālijas Trentino trasē pārāk labi nejūtas. Pirmajā braucienā viņam iepriekšējos sensancionālos panākumus atkārtot neizdevās un nācās ieņemt devīto vietu, kamēr nemaz tik tālu aizmugurē nebija Justs, kurš no sava tautieša atpalika 20 sekundes un palika 15. vietā.

Otrajā braucienā sliktāk klājās abiem Latvijas pārstāvjiem – Jonasam 12.vieta, bet Justam 17. Abos braucienos pirmās divas vietas pamīšus ieņēma Tims Gajsers un Džefrijs Hērlings, taču pirmo vietu ieguva Gajsers uzvaras otrajā braucienā dēļ. Gajsers arī strauji pakāpās kopvērtējumā, taču Jonass, par spīti 12. vieta šodienas posmā, joprojām saglabā savu vietu sezonas vērtējumā.