Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Jonasam otrā vieta Itālijā un atgūtas līderpozīcijas kopvērtējumā

17.04.2017 10:13

Latviešu motokrosists Pauls Jonass, kurš pārstāv “Red Bull KTM” komandu, svētdien Itālijā notikušajā pasaules čempionāta piektajā posmā MX2 klasē izcīnīja otro vietu, bet kopvērtējumā atguva līderpozīciju. Kārlis Sabulis EMX250 klasē izcīnīja ceturto pozīciju.

Pirmajā braucienā Jonass, kurš kvalifikācijā bij piektais, jau ātri ieguva līderpozīciju un piekto reizi šajā sezonā izcīnīja uzvaru braucienā. Savukārt otrajā braucienā Pauls piekāpās spānim Horhem Prado Garsijam, kurš līdz ar to svinēja uzvaru posma kopvērtējumā, Jonasu atstājot otrajā pozīcijā.

Tā kā Šveices sportistam Džeremijam Sīveram, kurš līdz šim bija sezonas kopvērtējuma līderis, braucienos attiecīgi vien devītā un ceturtā pozīcija, Jonass atguva kopvērtējuma līderpozīciju. Paulam šobrīd 192 punkti, bet Sīveram – 183.

“Esmu priecīgs par to, kā beidzās nedēļas nogale – vakar gāja grūti, bet šodien sanāc divi labi starti un aizvadīju divus vienmērīgus braucienus,” savā “Twitter” kontā pēc svētdienas sacensībām rakstīja Jonass.