Jonass Argentīnas MXGP posma kvalifikācijā izcīna astoto vietu

Šodien pirms jaunās MXGP sezonas pirmā Argentīnas posma notika kvalifikācija, latvietim Paulam Jonasam izcīnot astoto vietu. Kvalifikācijā uzvarēja spānis Horhe Prado, aiz kura palika itālis Matija Guadaņini un francūzis Maksīms Reno.

11.03.2023 21:58

sportacentrs,.com

Jau svētdien, 12. martā, Argentīnā sāksies MXGP jaunā sezona un arī šogad no Latvijas piedalīsies Pauls Jonass, kurš starpsezonā nomainījis motociklu, ar kuru piedalīsies sacensībās.

Ja 2022. gadā viņš startēja ar ”Husqvarna” rūpnīcas motociklu, tad šajā sezonā viņš piedalīsies ar ”Honda”.

Pirms rīt gaidāmajām sacensībām sportisti aizvadīja kvalifikāciju, Jonasam finišējot astotajā vietā.

Kvalifikācijas pašā ievadā latvietis turējās starp līderiem un ilgu laiku atradās ceturtajā vietā. Līdz kvalifikācijas beigām Jonasam garām tika Romēns Febvrs, Kalvins Vlanderens un pašās beigās arī Glens Koldenhofs.

Par kvalifikācijas uzvarētāju kļuva spānis Horhe Prado. Viņš par vairāk nekā trim sekundēm apsteidza otrās vietas ieguvēju itāli Matiju Guadaņini, kamēr trešās vietas ieguvējs Maksīms Reno atpalika par nedaudz vairāk nekā sešām sekundēm. Jonass no līdera zaudēja 28 sekundes.

Rīt plkst. 18:00 pēc Latvijas laika gaidāms pirmais brauciens, bet plkst. 21:00 otrais brauciens. Pēc posma Argentīnā sportisti atgriezīsies Eiropā, lai marta beigās piedalītos posmā Itālijā.