Svētdiena, 12. maijs Valija, Ina, Ināra, Inārs

Jonass Nāciju kausa kvalifikācijā izstājas

26.09.2015 19:16

Ar mainīgām sekmēm Nāciju kausa kvalifikācijas sacensības motokrosā Francijā aizvadījuši Latvijas izlases braucēji – kamēr Matīss Karro un Dāvis Ivanovs gandrīz 40 braucēju konkurencē iekļuva “Top 20”, Pauls Jonass piedzīvoja izstāšanos.

MXGP klasē startēja Dāvis Ivanovs, kurš šogad aizvadījis atsevišķus startus arī pasaules čempionātā. Sākotnēji sportists ieņēma 24. pozīciju, bet spēja pakāpties uz augšu un finišēja septiņpadsmitais.

Tikmēr Pauls Jonass startēja MX2 klasē. Viņš pēc ļoti laba starta nonāca trešajā vietā, taču piedzīvoja vairākus kritienus, atkrita ārpus “Top 10”, visbeidzot piedzīvojot izstāšanos.

Open klasē startēja Matīss Karro, sasniedzot latviešu labāko rezultātu kvalifikācijā. Līdzīgi kā Ivanovs, arī Karro pēc starta bija ārpus “Top 20”, taču veica daudzas apdzīšanas un finišēja 12. vietā.

Tikmēr visās trīs klasēs pārliecinošs triumfs Francijai. MXGP klasē uzvara Gotjē Polēnam, MX2 klasē pirmo vietu ieguva Marvins Muskvins, bet Open klasē pirmā vieta šī gada MXGP čempionam Romēnam Fevrem.