Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

Kanāriju salu rallijā Sesks izcīna 2.vietu

05.05.2018 16:16

Ar krievu sportista Alekseja Lukjaņuka uzvaru Kanāriju salās noslēdzies otrais Eiropas rallija čempionāta (ERČ) posms. ”ERC Junior U27” klasē otro vietu izcīnīja Mārtiņš Sesks/Renārs Francis.

Pēc pirmās dienas līderis absolūtajā ieskaitē bija Aleksejs Lukjaņuks, kuram sekoja latviešu SRT komandas pilots Nikolajs Grjazins. Tikmēr trešais bija vācietis Fabians Kreims. ERC Junior U27 ieskaitē par pārsteigumu parūpējās ”Opel Motorsport” rūpnīcas komandas ekipāža Mārtiņš Sesks/Renārs Francis, kuri savā debijas rallijā uz asfalta bija savas klases līderi.

Rallija otrajā dienā Lukjaņuks uzvarēja piecos no sešiem ātrumposmiem, kas arī beigās viņam ļāva svinēt pārliecinošu uzvaru. Otrais, zaudējot 51 sekundi, palika Grjazins, bet trešā vieta – Kreimam.

ERC Junior U27 klasē arī otrajā dienā starp braucējiem noritēja sīvas cīņas, taču dienas otrajā posmā Efrens Larens, kurš pēc devītā posma kopvērtējumā bija otrais, piedzīvoja smagu avāriju, kas viņam lika izstāties.

Turpinājumā izvērtās sīva cīņa starp Sesku un Azoru salu rallija uzvarētāju ERC Junior U27 klasē Djēgo Gago, kur finišā par mata tiesu nedaudz ātrāks bija Gago. Otro vietu izcīnīja Sesks, bet trešais palika austrietis Simons Vāgners.