Svētdiena, 26. janvāris Agneta, Agnis, Ansis

Liepājā tiks aizvadītas šosezon pirmās motosporta sacensības Baltijā

Liepājā tiks aizvadītas šosezon pirmās motosporta sacensības Baltijā
Foto: LAMSF
01.03.2019 12:49

sportacentrs.com

Atslēgvārdi

30. martā, Liepājā, ”Motoparks Lauma” moto kompleksā, notiks vērienīgākais Baltijas kausa pirmais posms un Latvijas kausa pirmais posms ”Cross Country”. Jau pērnā gada sezonas atklāšanā šeit pulcējās rekordliels dalībnieku skaits, teju divsimt dalībnieki no Baltijas valstīm, šogad mērķis ir pulcēt vēl vairāk sportistu.

2019. gada sezonas atklāšanas posms unikāls ar to, ka šīs būs pirmās motosporta sacensības Baltijā. Sacensībās dalību pieteikuši arī motokrosa braucēji, kuri šo posmu izmantos kā lielo iesildīšanos pirms motokrosa sezonas atklāšanas. Arī šogad sacensību organizatori trasi sākuši gatavot laikus un sola, ka sacensību dienā tā būs visaugstākajā līmenī.

Enduro komisijas vadītājs Kaspars Ērkulis ir gandarīts par gaidāmajām sacensībām Liepājā un saka lielu paldies Liepājas pilsētai par atbalstu un piekrišanu šādu sacensību organizēšanai. ”Šīs viennozīmīgi būs grandiozākās motosporta sacensības Liepājā 2019. gada sezonā, kas pulcēs stiprākos Baltijas motobraucējus. Šeit būs ko redzēt! Tiekamies 30. martā Liepāja, ”Motoparkā Lauma” uz motosporta svētkiem Cross Country ”Liepāja 2019”.”

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)