Pirmdiena, 21. septembris Matīss, Modris, Mariss
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Liepājas lauva rūks rallija trasē

Liepājas lauva rūks rallija trasē
06.07.2006 21:39

0

Kā jau katru gadu, liepājniekiem ir grūti izšķirties, par kuru no Liepājas rallistiem turēt īkšķus rallija “Kurzeme” trasē, tāpēc var rekomendēt just līdzi visiem “Liepājas rallija komandas” braucējiem – kopskaitā deviņām ekipāžām. Bet ne jau tikai kvantitātē ir liepājnieku spēks – trūkties var iznākt daudziem, kas uz Liepāju atbraukuši nopelnīt punktus čempionāta ieskaitē.

Kā jau katru gadu, liepājniekiem ir grūti izšķirties, par kuru no Liepājas rallistiem turēt īkšķus rallija “Kurzeme” trasē, tāpēc var rekomendēt just līdzi visiem “Liepājas rallija komandas” braucējiem – kopskaitā deviņām ekipāžām. Bet ne jau tikai kvantitātē ir liepājnieku spēks – trūkties var iznākt daudziem, kas uz Liepāju atbraukuši nopelnīt punktus čempionāta ieskaitē.
“Liepājas rallija komanda” izveidojās šā gada sākumā, sanākot kopā visām aktīvajām Liepājas rallija ekipāžām. Plus vēl komandai pievienojās divas 4×4 sacensību braucēju ekipāžas – Guntars Laugals un Māris Deklaus un jaunais Kristaps Ķirsons un Oskars Kļava. Ir izveidota mājaslapa internetā –www.liepaja.lv/rallijs, un komandas faniem ir sagatavoti atribūti, ar kuriem iziet trasē – cepures, T–krekli un arī polo krekli. Galvenais mērķis – parādīt, ka Latvijā ātrākie ir liepājnieki.
“Liepājas rallija komandas” līderekipāža N3 grupā Dans Leščs un Jānis Vīksna uz “Kurzemes” starta izies ar kaujiniecisku noskaņojumu cīnīties par čempionu titulu. Uzvarot sezonas pirmajā rallijā Lešča un Vīksnas ekipāža kļuva par čempionāta līderi, un tikai Cēsu rallijā savu līdera dzelteno krekliņu nācās atdot jaunajam Andim Neikšānam – abi braucēji gan dala vienādu punktu skaitu. Grūti pateikt, vai Dans būtu ieguvis augstāku vietu Cēsu rallijā, ja simtprocentīgi labi būtu strādājis sajūgs, taču tagad sajūgs ir nomainīts, un ātrajos “Kurzemes” ātrumposmos sajūga slīdēšanas dēļ mašīnai lēnāk braukt nevajadzētu. Kurzemē iegūtie punkti būs ļoti svarīgi – kuram būs handikaps pirms pēdējā čempionāta posma? Lēns nebūs arī Mārtiņš Meldrājs. Viņš un Gundars Vītols ir apēduši pudu sāls amatieru rallijos, bet lielajā rallijā startē pirmo sezonu. M.Meldrāja rīcībā esošais “Renault Clio” pirms gada jau bija redzēts “Kurzemes” trasē, kur ar lietuvieti Darju Vilimu pie stūres izcīnīja pirmo vietu starp visām vientilta piedziņas automašīnām. Viņiem šobrīd ceturtā vieta N3 grupas ieskaitē, par vienu punktu apsteidzot pieredzējušo brāļu Šimkusu ekipāžu. Mareks Okmanis pēdējos gadus vairāk bijis redzēts Latvijas rallijos kā “nulles” ekipāžas pilots, taču uz “Kurzemes” starta baltā “Opel Astra” izies ar īstajiem starta numuriem. Marekam blakus stūrmaņa krēslā sēdīsies Jānis Drāznieks. Normunda Verbeļa un Igora Bartaščenoka baltā “Honda Civic” pēc Talsu rallija ir ieguvusi jaunu dzinēju. Ja ziemas sacensībās un arī Talsu rallijā N.Verbelis startēja ar 1,6 litru dzinēju, kura aptuvenā jauda tika lēsta ap 150 zirgspēkiem, tad tagad mašīnā ielikts teju 200 zirgspēku jaudīgs 1,8 litru motors. Pērnā gada AR2000 klases vicečempions šogad līdz finišam nevienās sacīkstēs vēl nav ticis, tāpēc vēl jo vairāk ir iemesls pārraut šo neveiksmju virteni. Viktors Lebedevs duetā ar Jāni Jēkabsonu Talsu rallijā apsegloja jaunākās paaudzes “Mitsubishi Lancer Evo” auto. Kā atzīst pilots, jaunais auto prasa pilnīgi citu braukšanas stilu, un ir jāaizmirst daudzi paņēmieni, ar kuriem uz priekšu bija skubināms iepriekšējā baltā “Mitsubishi”. Neskatoties ne uz ko, Lededeva un Jēkabsona ekipāža viennozīmīgi ir viena no komandas favorītiem cīņā par augstām vietām absolūtajā vērtējumā.
Pēc ilgākas klusēšanas čempionāta ieskaitē un atsevišķiem startiem “Kurzemes” rallija trasē, Latvijas čempionāta apritē ir atgriezies Mārtiņš Būčiņš – ne ar A grupas “Ford Escort”, bet ar N4 grupas sestās paaudzes “Mitsubishi Lancer”. Cēsu rallijā M.Būčiņš mašīnas tehniskā defekta dēļ līdz braukšanai tā arī netika, tāpēc rallija līdzjutējiem būs vēl jo vairāk interesanti vērot viņa sniegumu Kurzemes ceļos.
Liepājas mērs Uldis Sesks kopā ar savu ilggadējo stūrmani Gunāru Franci šogad aizvada jau 21.sezonu. Vai acīte izkritīs Kurzemes rallijā, uzzināsim jau nedēļas nogalē, taču, ņemot vērā, ka kopš aizvadītās sezonas noslēguma zilā automašīna “Subaru” ir piedzīvojusi virkni uzlabojumu un ir konkurētspējīga ar citām A plus klases ieskaitē startējošajām mašīnām, cīņa noteikti notiks absolūtā vērtējuma desmitniekā.
Liepājnieki var būt lepni, ka tieši mūsu pilsētā dzīvo ātrākās Latvijas meitenes – Gita Laugale tikai šogad uzsāka startus lielajā autorallijā pēc vairākiem aizvadītiem gadiem standartauto sacensībās. Gita sacensībās startē ar gana jaudīgo “Mitsubishi Lancer Evo” auto – liepājniekiem tas ir pazīstams kā vecais Viktora Lebedeva kaujas zirgs. Gita samērā veiksmīgi nobrauca pirmos divus čempionāta posmus – abus ziemas rallijus, un atstāja aiz sevis vairākus braucējus ar tikpat jaudīgām automašīnām. Pagaidām vasaras posmi iznākuši neveiksmīgi – izstāšanās Talsu rallijā transmisijas defekta dēļ un arī Cēsīs problēmu ar dzinēju dēļ.
Pateicoties Dana Lešča un Jāņa Vīksnas ekipāžas augstajiem panākumiem N3 grupā, Liepājas pirmā rallija komanda čempionātā komandu ieskaitē ieņem trešo vietu. Par visu iepriekšminēto klātienē būs iespējams pārliecināties jau šajā nedēļas nogalē, kad piektdienas vakarpusē tiks dots starts lielākajam autosporta notikumam šajā pusē rallijam “Kurzeme 2006”.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz