Sestdiena, 20. jūnijs Rasa, Rasma, Maira
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Medijs: Jonass arī nākamgad startēs “Kawasaki” komandā

Latviešu motosportists Pauls Jonass arī nākamajā sezonā, visticamāk, turpinās pārstāvēt “Kawasaki” rūpnīcas komandu, vēsta motokrosa portāls “GateDrop.com”.

Medijs: Jonass arī nākamgad startēs “Kawasaki” komandā
Foto: mxgp.com
11.09.2025 11:00

sportacentrs.com

Pirms 2025. gada sezonas Jonass nonāca savas karjeras krustcelēs.

Pēc sekmīgām sezonām “Standing Construct” sastāvā, kas pēc pagājušās sezonas beidza pastāvēšanu, braucējam pavērās iespēja atgriezties pilnvērtīgā rūpnīcas komandā.

“Kawasaki” vienība, kas iepriekš startēja ar Džeremiju Sīveru, parakstīja līgumu ar 2017. gada MX2 pasaules čempionu Jonasu.

Sezona gan nav aizritējusi bez pārbaudījumiem – trauma ieviesa korekcijas un liedza parādīt pilnu potenciālu.

Tomēr nesen Jonass atgriezās trasē un ir apņēmies sezonu noslēgt ar progresējošiem rezultātiem.

Īpaša motivācija būs startējot Nāciju motokrosā ASV, kur Latvijas izlasi veidos viņš un brāļi Reisuļi. Šī trijotne varētu sagādāt pārsteigumu pasaules mērogā, raksta “GateDrop.com”.

Šobrīd tiek prognozēts, ka arī 2026. gadā Jonass paliks “Factory Kawasaki Racing Team” sastāvā.

Līgums uz nākamo sezonu jau ir spēkā Romēnam Fevram, bet franču talants Matis Valēns, kurš startē MX2 klasē, vienojies ar komandu uz diviem gadiem.

Iepriekš bija runas, ka “Kawasaki” 2026. gadā varētu paplašināties un startēt ar diviem MX2 rūpnīcas braucējiem, taču šī ideja pagaidām atlikta, iespējams, lai realizētu to 2027. gadā.

Oktobrī Nāciju motokrosā ne tikai Jonass, bet arī Fevrs un Valēns pārstāvēs savas valstis Nāciju motokrosā.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz