”MX Moduls” Dāvis Līvs startē Pasaules čempionātā Zviedrijā

01.07.2013 10:24

Vakar, 30.jūnijā, ”MX Moduls” motokrosa komandas braucējs Dāvis Ivanovs Pasaules čempionātā Zviedrijā divu braucienu summā finišēja 17.vietā. Vakar Eiropas čempionātā EMX250 klasē sestais finišēja ”MX Moduls” jaunais braucējs Kārlis Sabulis, informē ”MX Moduls” menedžeris Valdis Seratinskis.

MX1 klasē Udevallas trasē devās divi ”MX Moduls” motokrosisti – Dāvis Līvs un Dāvis Ivanovs, bet Latviju pārstāvēja arī Matīss Karro, Augusts Justs un Ivo Šteinbergs. Pirmajā braucienā Karro bija 15, Ivanovs 17, Justs 20. un Līvs 28.vietā. Uzvarēja kopvērtējuma līderis un pēdējo četru gadu MX1 pasaules čempions itālis Antonio Kairoli. Otrajā braucienā Karro un Ivanovs finišēja vietu augstāk – attiecīgi 14. un 16.pozīcijā. Ivo Šteinbergs, Dāvis Līvs un Augusts Justs otro braucienu pabeidza attiecīgi 22, 25. un 29.vietā. Ātrākais atkal bija Kairoli, nostiprinoties kopvērtējuma līderpozīcijā. Kairoli pēc Zviedrijas posma ir 69 punktu pārsvars par otrās vietas īpašnieku francūzi Gotjē Polinu.

Sestdienas pēcpusdienā Eiropas čempionāta EMX250 klasē sestais Udevallas trasē finišēja ”MX Moduls” jaunais braucējs Kārlis Sabulis.

Visi trīs ”MX Moduls” braucēji Ivanovs, Līvs un Sabulis pēc nedēļas, 6. un 7.jūlijā piedalīsies arī Pasaules un Eiropas čempionāta posmā Ķegumā.