Pēc četriem posmiem triālā divvadība

02.08.2018 07:02

Saldus novada “Silavotiņu” trasē aizvadīts Latvijas atklātā mototriāla čempionāta trešais un ceturtais posms. Prestižajā Elites grupā abos posmos 2. vietu ieguva “Grobiņas MK” pārstāvis Kristers Einass.

Einass 3. posmā veiksmīgi aizvadīja otro un trešo apli, bet pārāk daudz bija zaudēts pirmajā aplī un ar 41 punktu grobiņnieks ieguva 2. vietu. Par uzvarētāju Elites grupā ar iegūtiem 35 punktiem kļuva triālists Kaspars Vērnieks (“MT Skola”). Grobiņas “Viking Trial” braucēji Niks Alksnis un Arvis Alksnis ierindojās attiecīgi 4. un 5. vietā.

C grupā “Viging Trial” sportists Artis Alksnis, piekāpjoties vienīgi Danielam Grinkevičam no “AG Extreme” ieņēma 2. vietu, bet D grupā šosezon jau trešo uzvaru guva Guntars Mateuss no “Grobiņas MK”.

Kristers Einass arī ceturto posmu iesāka ar ne visai sekmīgu pirmo apli, bet turpinājuma grobiņnieks savas pozīcijas uzlaboja un ar 69 punktiem ieguva 2. vietu, par 7 punktiem palaižot priekšā Kasparu Vērnieku. Niks Alksnis ceturtajā posmā ieguva 3. vietu, bet Arvis Alksnis palika 5. pozīcijā. C grupā Artis Alksnis atkārtoti piekapās Grinkevičam un ieņēma 2. vietu.

Pēc aizvadītajiem četriem posmiem absolūtajā vērtējumā Kristers Einass un Kaspars Vērnieks iekrājuši pa 355 punktiem un atrodas turnīra tabulas galvgalī. Niks Alksnis ar 215 punktiem atrodas 4. vietā, bet Arvis Alksnis ar 175 acīm noslēdz labāko sešinieku.

Latvijas čempionāta piektais un sestais posms norisināsies 25. un 26. augustā Grobiņā.