Piektdiena, 22. jūnijs

Vārdadiena: Laimdots, Laimiņš, Ludmila

Pirmajā posmā dalībnieku rekordskaits

Atslēgvārdi motokross | superkauss

Ventspils apkaimes Zirās ir aizvadīts motokrosa sacensību "Superkauss" otrās sezonas pirmais posms, kas ir kļuvis par šī motoseriāla rekordistu dalībnieku skaita ziņā – kopumā piedalījās 203 braucēji sešās klasēs.

Prestižākajā – MX Pro – klasē uz starta devās 22 braucēji, no kuriem lielākos pārdzīvojumus sev un skatītājiem sarūpēja Augusts Justs, kurš pirmajā braucienā pēc sadursmes ar Kristu Zicmani pilnībā iznīcināja savu braucamo, tomēr sagādāja rezerves motociklu un sacensības turpināja, turklāt otrajā braucienā finišēja otrais, bet trešajā izcīnīja 1. vietu. K. Zicmanim pēc sadursmes veicās mazāk – bojāta moča izpūtēja dēļ viņam nācās izstāties. Nevienā no trim braucieniem nefinišējis pirmajā vietā, par pirmā posma uzvarētāju tomēr kļuva Filips Kempelis ("Motoklubs "Elkšņi""). Pērnā gada "Superkausa" kopvērtējuma uzvarētājs grobiņnieks Lauris Freibergs Zirās triju braucienu summā izcīnīja tikai 4. pozīciju, savukārt liepājnieks Kaspars Kraulis MX Pro klasē ierindojās 9. vietā.

Šogad par "Battery Superkausu" pārdēvēto sacensību otrais posms 23. maijā notiks Misiņkalna trasē Aizputē.