Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Posmā ielauzās divdesmitniekā

04.09.2012 07:09

Dāvis Līvs Līropā, pasaules motokrosa čempionāta Nīderlandes posmā – Beniluksa Lielās balvas izcīņā – MX1 klasē ierindojās 19. vietā.

Kvalifikācijā liepājnieks uzrādīja 21. laiku, un arī pirmajā braucienā finišēja 21. vietā. Brauciena ievads mūsu motosportistam bija visai sekmīgs, tomēr no 18. pozīcijas pirmajos apļos Dāvis pamazām slīdēja zemāk, nostabilizējoties 21. pozīcijā, kurā arī finišēja. Braucienā viņš par 6,4 sekundēm atpalika no zviedra Kima Lindstrēma.

Otrā brauciena starts Līvam padevās daudz sekmīgāks –izdevās pabūt pat 10. pozīcijā, tomēr atkal sāncenši pamazām traucās liepājniekam garām, turklāt pirmajos apļos izstājās vairāki no konkurentiem. Šoreiz lejupslīdi izdevās apturēt, braucot 16. pozīcijā, kuru Dāvis nosargāja līdz brauciena beigām. Izcīnītie pieci punkti liepājniekam ļāva posmā ieņemt 19. vietu, aiz sevis atstājot otru Latvijas motobraucēju Augustu Justu, kurš pirmajā braucienā bija 17., bet otrajā izstājās.

Posmā 1. vietu izcīnīja pasaules čempionāta kopvērtējuma līderis itālietis Antonio Kairoli.