Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

Sesks un Francis sestajā vietā pēc ERC posma pirmās dienas

Latvijas pilots Mārtiņš Sesks un stūrmanis Renārs Francis pēc Eiropas rallija čempionāta (ERC) piektā posma – Skandināvijas rallija – pirmās dienas ieņem sesto vietu.

07.07.2023 19:35

Piektdien pirmajos astoņos ātrumposmos autosportisti veica vairāk nekā 100 kilometrus. Visos ātrumposmos latvieši bija pirmajā astoņniekā, sestajā uzrādot trešo labāko rezultātu.

Līderpozīcijā ir Latvijas eksčempions, Zviedriju pārstāvošais Ulivers Sūlbergs (“Volkswagen Polo GTI R5”), kurš par 10,2 sekundēm apsteidz jaunzēlandieti Haidenu Padonu (“Hyundai i20 N”).

Ar “Škoda Fabia RS” startējošā Latvijas ekipāža zaudē 50,6 sekundes, taču pirmais trijnieks ir piecu sekunžu attālumā.

Sestdien autosportisti veiks vēl astoņus ātrumposmus.

Pirmajā ERC sezonas posmā Portugālē Latvijas ekipāža ierindojās 12. pozīcijā, otrajā etapā Kanāriju salās ieņēma devīto vietu, bet Polijā un Liepājā kļuva par uzvarētāju.

Šajā sezonā liepājnieku ekipāža startē ar “Škoda Fabia RS Rally2” braucamo.

Šosezon Eiropas čempionātā plānoti astoņi posmi.