Triālistam Einasam dubultuzvara Jelgavā

Septembra ievadā Jelgavas “Ruļļu” trasē norisinājās Latvijas triāla čempionāta sestais un septītais posms. Prestižajā “Trial GP” klasē dubultuzvaru izcīnīja čempionāta līderis grobiņnieks Kristers Einass, kurš šosezon pārstāv “MT Racing Team”.

Kristers Einass (Foto: Facebook.com/krister.einass)
13.09.2022 06:00

Einass šosezon tikai ceturtajā posmā saskārās ar nosacītu neveiksmi, kad ierindojās 3. vietā. Čempionāta pārējos posmos Kristers kāpa uz pjedestāla augstākā pakāpiena.

Arī aizvadītajās sacensībās “Ruļļu” trasē, kuras organizēja “Agarska triāla klubs”, grobiņnieks palika nepārspēts un nostiprinājās čempionāta vadībā.

Sestajā posmā 2. vietu ieguva Grobiņas kluba “Viking Trial” braucējs Niks Alksnis, aiz sevis atstājot Einasa komandas biedru Kristapu Ķīli. Nākamajā posmā Kristaps revanšējās un abi sportisti apmainījās ar ieņemtajām pozīcijām.

Minētie triālisti iekārtojušies arī kopvērtējuma vadošajās vietās – Einass ieguvis 135 punktus, Ķīlis seko ar 120 punktiem, bet Alksnis nopelnījis 94 punktus.

Artis Alksnis un Niks Alksnis, kuri aizvada nepilnu čempionātu “Trial GP” ieskaitē ieņem attiecīgi 4. un 6. pozīciju.

C grupas jeb Amatieru čempionātā abos posmos uzvarēja Kaspars Vērnieks no “MT Racing Team”, bet C grupas junioru ieskaitē visu pjedestālu iekaroja Igaunijas sportisti.

17. septembrī Sauriešos notiks Latvijas čempionāta astotais posms.