Trīs pjedestāli uz četriem

21.09.2018 07:01

Valsts labākie ūdens motosportisti septembra sākumā Lielupes akvatorijā Jelgavā aizvadīja Latvijas čempionāta ceturto posmu. Trīs no Liepājas kluba “W4 Racing” četriem sportistiem stājās uz goda pjedestāla.

Vissekmīgāk no “W4 Racing” komandas pilotiem Lielupes ūdeņus apguva Jevgeņijs Aņikejevs. Startējot FR100 klasē, Aņikejevs uzvarēja visos trijos braucienos un ar iegūtiem 80 punktiem pārliecinoši kļuva par ceturtā posma uzvarētāju. Sezonas kopvērtējumā Jevgeņijs pacēlās uz 2. vietu, no Bauskas “Mēmeles sporta” pārstāvja Didža Jovaišas atpaliekot vien par 3 punktiem.

F4 laivu klasē Niklāvs Parolis visos braucienos palika 2. vietā, bet par posma uzvarētāju kļuva “Mēmeles sporta” braucējs Reinis Paegle. Čempionāta kopvērtējumā Niklāvs stabili turas 3. vietā, atpaliekot no “Jūrmala Racing Team” ūdens motosportistiem Pauļa Staiņa un Ņikitas Lijca.

Vēl vienu goda pjedestālu Liepājas komandai nopelnīja Renārs Eglītis, kurš GT30 laivu klasē trīs braucienu summā ieguva 64 punktus. Šajā klasē nepārspēti palika Alūksnes kluba “Nord Ost” pārstāvji Roberts Minings un Monta Melzoba. Kopvērtējumā Eglītis atrodas 5. vietā, un goda pjedestāls sezonas izskaņā būs grūti sasniedzams.

Viskuplāk pārstāvētajā GT15 laivu klasē Ralfs Parolis ar posmā nopelnītiem 39 punktiem finišēja 6. vietā, šādu pašu pozīciju ieņemot arī sezonas kopvērtējumā.

Jelgavas posmā pārliecinoši ar 485 punktiem triumfēja “Mēmeles sporta” komanda, bet “W4 Racing” ar iegūtiem 215 punktiem ieņēma 4. vietu. Arī sezonas kopvērtējumā ar 1328 punktiem pārliecinoši dominē baušķenieki, bet Liepājas klubs ar 496 acīm atrodas 5. vietā.

Latvijas čempionāta piektais posms notiks 29. septembrī Jelgavā, bet sestais posms norisināsies 13. oktobrī Liepājā.