Liepājā aizvadītas sacensības jaunākajiem tenisistiem

10. un 11. decembrī Liepājas Olimpiskā centra Tenisa hallē norisinājās sacensības jaunākajiem tenisistiem – ”Olimpiskās zvaigznītes”, informē Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvis Gints Siliņš.

18.12.2022 22:08

Tenisa sacensībās ”Olimpiskās zvaigznītes” kopumā piedalījās 90 jaunie tenisisti – 30 zēni un 60 meitenes U8, U9 un U10 vecuma grupās.

No visiem 90 dalībniekiem 56 pārstāvēja Liepājas Tenisa sporta skolu.

U8 vecuma grupā zēniem uzvaru izcīnīja Mihaels Kleins (Bīriņa TK), 2. vietā ierindojās liepājnieks Olivers Zelčs, bet 3. vietu ieguva Franko Lavrinovičs (Mārupes TS).

Tikmēr U8 meiteņu konkurencē uz goda pjedestāla kāpa tikai liepājnieces – 1. vietu izcīnīja Beatrise Vecbrāle, 2. vietā atstājot Annu Knesi, bet 3. vietu izcīnīja Ketlīna Siliņa.

U9 vecuma grupā zēniem par sacensību uzvarētāju kļuva Gustavs Gerķis (Bīriņa TK), 2. vietā ierindojās Atas Pupeikis no Kauņas, 3. vietu ieguva Kārlis Berķis (TK Enri), bet uzreiz aiz goda pjedestāla – 4.vietā palika liepājnieks Ernests Zalonskis.

Tikmēr meiteņu konkurencē par sacensību uzvarētāju kļuva Anna Delzova (Riga Tennis Academy), 2. vietā iekļuva Paula Vilarrasa Upena (Neten Heart TS), bet bronzas medaļu ieguva Dārta Zvirgzdiņa (JuTen TS). No liepājniecēm vissekmīgāk nospēlēja Emma Laukagale, kura ierindojās 4. vietā.

U10 vecuma grupā zēniem zelta medaļu izcīnīja Emīls Alhimovičs (TC Ādaži), 2. vietā ierindojās Davids Fridmans no Rīgas, bet goda pjedestālu noslēdza Henrijs Krišāns (Neten Heart TS).

No liepājniekiem vissekmīgākais bija Kārlis Gustavs Hamitovs, kurš palika uzreiz aiz goda pjedestāla – 4. vietā. Savukārt meiteņu konkurencē par sacensību uzvarētāju U10 vecuma grupā kļuva Darja Smirnova (Denisa Pavlova TS), kura aiz sevis 2. vietā atstāja Agnesi Jubeli (TSS Open), bet 3. vietu ieguva Emija Saulīte (Tennis Pro Academy).

No liepājniecēm visaugstāko rezultātu sacensībās uzrādīja Jaroslava Golovanova, kura ierindojās 4. vietā.