Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Liepājas tenisisti gūst panākumus sacensībās

Liepājas tenisisti aizvadītajā nedēļas nogalē piedalījušies vairākās sacensības, mājās atvedot balvas.

06.11.2023 21:39

4. un 5. novembrī Liepājas Olimpiskā centra tenisa hallē tika aizvadīts Latvijas tenisa savienības kausa vīriešiem un sievietēm 5. posms.

Mājas sienas izrādījās veiksmīgas, jo sacensībās uzvarēja liepājnieki Dāvis Rolis un Enija Paula Aploka, portāls uzzināja Liepājas Tenisa sporta skolā.

Sacensībās piedalījās 14 vīrieši un 12 sievietes. Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Enija Paula Aploka, Anna Azarova, Alise Latiša, Elizabete Marta Hamitova, Dāvis Rolis, Ričards Špaks, Marks Freiborns, Timo Tikums un Andis Aigars.

Vīriešu konkurencē par sacensību uzvarētāju kļuva ar 2. numuru izsētais liepājnieks Dāvis Rolis, kurš otrā vietā atstāja ar 3. numuru izsēto Reini Kupferu (V Tennis Academy).

Tikmēr meiteņu konkurencē par sacensību uzvarētāju kļuva liepājniece Enija Paula Aploka, kura finālā guva uzvaru pār ar 3. numuru izsēto Lauru Ozolu (Tennis Pro Academy).

Paralēli notiekošajās dubultspēlēs vīru konkurencē uzvaru izcīnīja liepājnieks Ričards Špaks, kurš bija apvienojies pārī ar Maksimu Kazancevu (JuTen tenisa skola), bet 2. vietā ierindojās liepājnieks Dāvis Rolis, kurš spēlēja kopā ar Reini Kupferu (V Tennis Academy).

Tikmēr sieviešu dubultspēlēs uz augstākā goda pjedestāla kāpa liepājniece Enija Paula Aploka un Laura Ozola (Tennis Pro Academy).

Savukārt 4. un 5. novembrī Jaunmārupē norisinājās ”Mārupes tenisa skolas balvas izcīņa” jaunākajiem tenisistiem. Liepājniece Beatrise Vecbrāle šajās sacensībās izcīnīja uzvaru U9 vecuma grupā.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Robins Alksnis, Matijas Buškevics un Elza Punga U8 vecuma grupā un Hugo Eihmanis, Martins Bergsons, Karolīna Kalnišķe, Keita Siliņa, Ketlīna Siliņa un Beatrise Vecbrāle U9 vecuma grupā.

Vislabāko sniegumu no Liepājas jaunajiem tenisistiem demonstrēja Beatrise Vecbrāle, kura, nepiedzīvojot zaudējuma rūgtumu, aizcīnījās līdz sacensību finālam, kurā izcīnīja uzvaru un nodrošināja sev 1. vietu ”Mārupes tenisa skolas balvas izcīņā” U9 vecuma grupā.