Ceturtdiena, 16. maijs Edijs, Edvīns

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijā tika aizvadītas vairākas jauniešu tenisa sacensības dažādām vecuma grupām. Liepājas jaunie tenisisti aizvadīja sekmīgas cīņas, izcīnot vairākas medaļas, portāls uzzināja Liepājas Tenisa sporta skolā.

29.04.2024 18:39

No 26. līdz 28. aprīlim Ādažos norisinājās LTS kausa 3. posms U14 vecuma grupai, kurā Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Damirs Livanskis, Paula Gurecka un Ance Skripka.

No liepājniekiem vislabāko sniegumu demonstrēja Paula Gurecka, kura aizcīnījās līdz sacensību finālam, kurā ar pārliecinošu spēli (6:0 6:0) izcīnīja 1. vietu.

27. un 28. aprīlī Rīgā norisinājās LSTA balvas izcīņas 6. posms U12 vecuma grupai, kurā vienīgā Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāve Laura Devrinde bija izsēta ar 2. numuru.

Laura sekmīgi aizcīnījās līdz finālam, kurā izcīnīja uzvaru, tādējādi triumfējot LSTA balvas izcīņas 6. posmā.

28. aprīlī Rīgā norisinājās divas dažādas sacensības “Babolat/ Tennis My Life balvas izcīņa” pašiem jaunākajiem tenisistiem līdz U10 vecuma grupai.

U8 un U9 vecuma grupām norisinājās sacensības vienspēlēs, tikmēr U10 vecuma grupai turnīrs tika organizēts dubultspēļu sacensībām.

Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Ralfs Līcis, Rūdolfs Janens, Adrians Gorbačovs un Robins Alksnis U8 vecuma grupā, Kārlis Sproģis un Karolīna Kalnišķe U9 vecuma grupā un Valters Valdmanis pārī ar Vladislavu Melančenko, Leo Pohevičs pārī ar Ernestu Kreici, kā arī Beatrise Vecbrāle, kura bija apvienojusies ar Emīliju Indriksoni (TSS Open) U10 vecuma grupā.

U8 vecuma grupā no liepājniekiem vislabāko sniegumu demonstrēja Robins Alksnis, kurš visā sacensību laikā nepiedzīvoja zaudējumus un izcīnīja 1. vietu U8 vecuma grupā, tikmēr, Kārlis Sproģis U9 vecuma grupā sacensību noslēgumā izcīnīja 2. vietu.

Tikmēr U10 vecuma grupas dubultspēlēs par sacensību uzvarētājām kļuva liepājniece Beatrise Vecbrāle ar rīdzinieci Emīliju Indriksoni, taču 2. vietā ierindojās liepājnieku pāris – Valters Valdmanis un Vladislavs Melančenko.

28. aprīlī Liepājā norisinājās JIL LTSS balvas izcīņa U12 vecuma grupai, kurā piedalījās septiņi zēni (no kuriem pieci liepājnieki) un 14 meitenes (11 liepājnieces).

Par uzvarētāju zēnu konkurencē kļuva Lietuvas jaunais tenisists Vilius Stega, 2. vietā ierindojās liepājnieks Olivers Saukants, bet 3. vietu izcīnīja Hugo Ozoliņš (Mārupes TS).

Tikmēr meiteņu konkurencē uz goda pjedestāla kāpa tikai liepājnieces – 1. vietu izcīnīja Darja Veronika Grodska, 2. vietā ierindojās Elizabete Stone, bet 3. vietu ieguva Jasmīna Sizova.

Jau 4. maijā LOC Tenisa hallē ar kvalifikācijas sacensībām tiks uzsāktas starptautiskās ITF jauniešu tenisa sacensības ”Liepaja Open”, kas pulcēs jaunos tenisa talantus no visas pasaules.