Jaunajiem tenisistiem panākumi Liepājā un Ventspilī

11.09.2020 09:41

9.un 10.septembrī Liepājā norisinājās ”Liepājas meistarsacensības by Ferax” U14 vecuma grupas tenisistiem. Liepājniece Anna Azarova izcīnīja 2.vietu, bet Elizabete Marta Hamitova – 3.vietu, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Sacensībās piedalījās 12 jaunie tenisisti no kuriem tikai 3 nebija Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvji un 16 jaunās tenisistes no kurām 2 nebija liepājnieces. Zēnu konkurencē līdz finālam aizcīnījās Liepājas viesi – Georgijs Harjuzovs (Ventspils TK) un Aleksejs Čurkins (Mārupes TS). Finālā ar rezultātu 6-4 6-3 uzvaru izcīnīja ventpilsnieks Georgijs Harjuzovs. 3.vietā ierindojās Oskars Butāns (Tennis Pro Academy). Savukārt, no Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņiem vislabāko rezultātu sasnieza Bogdans Kozlovs, kurš izcīnīja 4.vietu.

Meiteņu konkurencē līdz finālam aizcīnījās liepājniece Anna Azarova un Stefānija Bolēvica (Event Lab). Finālā ar rezultātu 6-0 6-0 uzvaru Liepājas meistarsacensībās by Ferax izcīnīja Stefānija Bolēvica, līdz ar to 2.vietā ierindojās Anna Azarova, bet 3.vietu ieguva liepājniece Elizabete Marta Hamitova.

”Liepājas meistarsacensības by Ferax” turpināsies 17.un 18.februārī ar sacensībām U18 vecuma grupas tenisistiem.

Sacensības atbalsta Liepājas uzņēmums ”Ferax” un Liepājas pilsētas pašvaldība. Īpašu pateicību par atbalstu izsakām Andrejam Žukovam.

Savukārt 6.septembrī Ventspilī norisinājās ”Ventspils balvas izcīņa” U8 vecuma grupas jaunajiem tenisistiem. Šajās sacensībās meitenes un zēni par uzvaru cīnījās vienā kopējā grupā. Liepājniece Ance Skripka izcīnīja 2.vietu.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Ance Skripka, Samanta Laura Kukle, Emīls Latišs, Sabīne Strautiņa, Ernests Škuburs, Jaroslava Golovanova un Lizete Keita Kisele.

Līdz izšķirošajām cīņām par uzvaru sacensībās no Liepājas pārstāvjiem aizcīnījās Ance Skripka. Izcīnot vienu uzvaru un piedzīvojot vienu zaudējumu, Ance Skripka izcīnīja 2.vietu Ventspils balvas izcīņā.