Sestdiena, 20. aprīlis Mirta, Ziedīte

Liepājā aizvadīta E. Ernestsona balvas izcīņa tenisā

13. un 14. augustā Jūrmalas parkā, Liepājas Olimpiskā centra Tenisa kortos, norisinājās E. Ernestsona balvas izcīņa U8, U9 un U10 vecuma grupām. Šajās sacensībās kopumā visās trīs vecuma grupās piedalījās 101 dalībnieks, no kuriem lielākā daļa bija Liepājas Tenisa sporta skolas (LTSS) audzēkņi, informē LTSS pārstāvis Gints Siliņš.

17.08.2022 16:22

U8 vecuma grupai zēniem, uzvaru izcīnīja Motiejus Sabulis no Viļņas, 2.vietā ierindojās Lukass Upatnieks no Saulkrastu tenisa kortiem, bet 3.vietu izcīnīja LTSS audzēknis Tamirlans Kozlovs.

Tikmēr meiteņu konkurencē 1.vietu izcīnīja Emīlija Indriksone no Bīriņa tenisa kluba, 2.vietu ieguva Emma Laukagale no Liepājas, bet 3.vietā ierindojās liepājniece Reičela Rubana.

U9 vecuma grupā zēniem, 1.vietu izcīnīja Bogdans Pavlovs no Denisa Pavlova Tenisa skolas, 2.vietā ierindojās Ričards Sutta no TSS OPEN, bet bronzas medaļu ieguva Heinrihs Dakters no TSS OPEN. Tikmēr no LTSS audzēkņiem vissekmīgākais bija Ernests Kreics, kurš izcīnīja 4.vietu.

Savukārt, meiteņu konkurencē 1.vietu izcīnīja liepājniece Laura Devrinde, 2.vietā ierindojās Elza Osmane no Tennis Pro Academy, bet goda pjedestālu ar 3.vietu noslēdza Marī Zaporožeca TC Ādaži.

U10 vecuma grupā zēniem par sacensību uzvarētāju kļuva Alberts Carevs no Tennis Pro Academy, 2.vietā atstājot Dāvidu Dmitrijevu – Džusu no Rīgas, bet 3.vietu ieguva Rūdolfs Andžejevskis no Valmieras. No liepājniekiem vissekmīgākais bija Džoni Tors Martens, kurš ierindojās 5.vietā.

Meiteņu konkurencē uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Nikola Kapuļina no Rīgas, 2.vietu ieguva Heidija Saulīte no Baložiem, bet 3.vietu izcīnīja Karmena Glika no Valmieras. Vissekmīgāk no liepājniecēm sacensībās veicās Varvarai Smirnovai, kura 23 meiteņu konkurencē izcīnīja 6.vietu.