Liepājā aizvadīta “Prince” balvas izcīņa tenisā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājā norisinājās divas “Prince” balvas izcīņas – 1.un 2.jūlijā U18 vecuma grupai, bet 2.un 3.jūlijā U12 vecuma grupai. Liepājnieks Ričards Špaks izcīnīja uzvaru U18 vecuma grupā, bet liepājniece Jeļizaveta Rižkova izcīnīja 3.vietu U12 konkurencē, portālu informēja Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

05.07.2022 15:57

“Prince” balvas izcīņā U18 vecuma grupai Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Ričards Špaks, Didzis Vārna, Marks Freiborns, Ralfs Rukmanis, Timo Tikums, Evelīna Poikāne, Laura Kļaviņa, Annete Skripka, Laura Kristiāna Sprūde un Ketlina Arone.

Zēnu konkurencē piedalījās 15 tenisisti un no liepājniekiem vissekmīgāk veicās ar 1.numuru izsētajam Ričardam Špakam, kurš aizcīnījās līdz pat finālam, kurā guva pārliecinošu uzvaru ar 6-1 6-1 tādējādi triumfējot sacensībās. 4.vietu izcīnīja Didzis Vārna. 2.vietu ieguva Mārtiņš Rubezis no Tenisa kluba Jelgava, bet 3.vietā ierindojās Pauls Kristofers Kūdriņš no Mārupes TS.

Meiteņu konkurencē startēja 12 tenisistes. No liepājniecēm vissekmīgāk nospēlēja Evelīna Poikāne, kura sacensību noslēgumā ierindojās 4.vietā. Savukārt, 1.vietu U18 vecuma grupā izcīnīja Jasmīne Lūse no Mārupes TS, 2.vietā ierindojās Elīza Kupruka no Mārupes TS, bet 3.vietu ieguva Debora Samanoviča no Lielupes TC.

“Prince” balvas izcīņā U12 vecuma grupai Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Damirs Livanskis, Markuss Gūža, Viktorija Homutova, Jeļizaveta Rižkova, Madara Jaunzeme, Paula Krūmiņa, Dārta Kirša, Marina Poļikarpova, Emīlija Brūdere un Hanna Āboliņa.

Zēnu konkurencē savā starpā sacentās 7 jaunie tenisisti. Diemžēl neviens no liepājniekiem nepārvarēja 1.kārtu. Savukārt, sacensību noslēgumā uzvaru izcīnīja Gustavs Gutans no Tennis Pro Academy, 2.vietā ierindojās Sebastians Sauša no ACB/VL Tenisa skolas, bet 3.vietu ieguva Maikls Peteris Bila no ACB/VL Tenisa skolas.

Meiteņu konkurencē, kurā startēja 16 tenisistes, no liepājniecēm vissekmīgākā bija Jeļizaveta Rižkova, kura izcīnīja 3.vietu. Tikmēr Prince balvas izcīņā U12 vecuma grupā meitenēm uzvaru izcīnīja Katrina Broka no Tennis Pro Academy, 2.vietā ierindojās Alise Aleksejeva no JA Tennis Academy.