Liepājā aizvadīts LTS kausa 6.posms U14 vecuma grupai

21.08.2020 08:58

No 18.līdz 20.augustam Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās LTS kausa 6.posms U14 vecuma grupai. Uzvaru zēniem izcīnīja Artūrs Žagars (Event Lab), bet meitenēm – Adelina Lačinova (TSS Open), informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Bogdans Kozlovs, Ralfs Rukmanis, Matīss Ozoliņš-Pese, Timo Tikums, Marija Lauva, Anna Azarova, Elizabete Marta Hamitova, Paula Kapleite, Sabīne Vaidere Anastasija Lomovska, Valērija Januška, Rūta Jansone, Ketlina Arone, Alise Latiša, Annete Skripka, Žaklīna Buče, Karolīna Lāce, Evelīna Poikāne, Maija Alise Zvirbule un Patrīcija Putra.

Zēnu konkurencē no liepājniekiem vienīgi Bogdans Kozlovs startēja pamatturnīrā, pārējie liepājnieki nepārvarēja kvalifikācijas sacensības. Bogdans pamatturnīra 1.kārtā ar 6-2 6-2 pār Ronaldo Kerši (Biedrība Teniss Rīgā) iekļuva ceturtdaļfinālā. Piedzīvojot zaudējumu ar 1.numuru izsētajam Artūram Žagaram (Event Lab) ar 0-6 0-6 Bogdanam sacensības bija beigušās. 1.vietu zēnu konkurencē izcīnīja Artūrs Žagars (Event Lab), 2.vietā ierindojās Matīss Ulmanis (TSS Open), bet 3.vietā – Armands Aire (ACB/VL Tenisa skola).

Meiteņu konkurencē no liepājniecēm vissekmīgāk nospēlēja Marija Lauva, kura aizcīnījās līdz pusfinālam, pa ceļam ar 6-7(5) 6-2 6-4 pieveicot ar 1.numuru izsēto Jasmīni Lūsi (Mārupes TS). Taču pusfinālā Marija ar 1-6 0-6 piekāpās ar 3.numuru izsētajai Adelinai Lačinovai (TSS Open). Cīņā par 3.vietu Marija ar 2-6 6-7(4) atzina ar 4.numuru izsētās Lauras Ozolas (Zauers TK) pārākumu, līdz ar to Marija Lauva ierindojās 4.vietā. Savukārt, sacensībās 1.vietu izcīnīja Adelina Lačinova (TSS Open), 2.vietu ieguva Laura Spārniņa (TSS Open), bet 3.vietu ieguva Laura Ozola (Zauers TK).

Noslēdzoties LTS kausa 6.posma U14 vecuma grupas sacensībām, Liepājas Tenisa sporta skolas kortos ir uzsākts LTS kausa 6.posms U12 vecuma grupai, kas noslēgsies 22.augustā.