Liepājā aizvadīts LTS kausa posms U12 tenisistiem

20.07.2020 09:19

No 17.-19.jūlijam Liepājā tika aizvadīts LTS kausa 4.posms U12 vecuma grupai, kas pulcēja 50 jaunos tenisistus no visas Latvijas. Sacensībās 3.vietu izcīnīja Marija Lauva, informēja Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Zēnu konkurencē vissekmīgākais no liepājniekiem bija Gustavs Brižs, kurš 1.kārtā ar 6-2 7-6(3) pārspēja Maratu Iļjasovu (individuāli), taču 2.kārtā ar 3-6 1-6 atzina ar 3.numuru izsētā Riharda Neimaņa (Mārupes TS) pārākumu. Uzvaru zēniem izcīnīja ar 1.numuru izsētais Armands Aire (ACB/VL Tenisa skola)

Godalgotās vietas zēnu konkurencē:

1.vieta – Armands Aire (ACB/VL Tenisa skola)
2.vieta – Rihards Neimanis (Mārupes TS)
3.vieta – Ričards Dzirkals (Ādaži TC)

Meiteņu konkurencē no liepājniecēm vislabāk sekmējās ar 3.numuru izsētajai Marijai Lauvai un Annai Azarovai, kura pamatturnīrā iekļuva caur kvalifikācijas sacensībām. Abas liepājnieces aizkļuva līdz mazajam finālam – cīņai par 3.vietu. Ar rezultātu 6-4 6-1 bronzas medaļu izcīnīja Marija Lauva.