Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

Liepājas jaunie tenisisti izcīna medaļas Ādažos un Rīgā

No 18. līdz 20.februārim Ādažos norisinājās LTS kausa pirmais posms U14 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Anna Azarova izcīnīja uzvaru sacensībās, portālu informēja skolas pārstāvji.

Emīls Latišs (Foto: LTS)
21.02.2022 10:46

Savukārt, 19.februārī Rīgā norisinājās sacensības U8, U9 un U10 vecuma grupai – ”Tennis My Life / ENRI balvas izcīņa” pirmais posms. Liepājnieks Emīls Latišs izcīnīja 3.vietu U9 vecuma grupā.

Liepājas Tenisa sporta skolu LTS kausa pirmajā posmā U14 vecuma grupai Ādažos pārstāvēja Bogdans Kozlovs, Timo Tikums, Anna Azarova, Elizabete Marta Hamitova, Alise Latiša, Paula Gurecka un Viktorija Homutova.

Zēnu konkurencē Timo Tikums sacensības uzsāka ar kvalifikācijas turnīru, no kura diemžēl viņš nespēja kvalificēties pamatturnīram. Savukārt, Bogdans Kozlovs sacensības uzsāka jau pamatturnīrā, kurā viņš bija izsēts ar otro numuru. Pirmajā kārtā Bogdans viegli ar 6-0 6-1 pārspēja Reini Svarānu (Ādaži TC), taču cīņā par pusfinālu Bogdans ar 2-6 1-6 atzina Kirila Sokolova pārākumu (Tennis Pro Academy).

Meiteņu konkurencē no liepājniecēm vissekmīgākās bija ar otro numuru izsētā Anna Azarova un ar trešo numuru izsētā Elizabete Marta Hamitova. Abas liepājnieces aizcīnījās līdz pusfinālam, kurā izloze noteica, ka abas sacentīsies savā starpā par iekļūšanu finālā. Ar rezultātu 7-5 3-6 6-3 vietu finālā izcīnīja Anna Azarova, bet Elizabetei Martai Hamitovai bija jāsacenšas par 3.vietu. Ar rezultātu 1-6 1-6 Elizabete atzina ar ceturto numuru izsētās Viktorijas Visočanskas (Mārupes TS) pārākumu, tādējādi ierindojoties 4.vietā. Tikmēr finālā Annai Azarovai pretim stājās ar pirmo numuru izsētā Oļesja Demčenkova (Tennis Pro Academy). Ar rezultātu 6-3 6-3 uzvaru LTS kausa pirmajā posmā U14 vecuma grupai izcīnīja liepājniece Anna Azarova.

“Tennis My Life/ENRI” balvas izcīņas pirmajā posmā Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Tamirlans Kozlovs, Keita Siliņa un Ketlīna Siliņa U8 vecuma grupā, Emīls Latišs un Elizabete Stone U9 vecuma grupā, kā arī Ance Skripka un Darina Kozlova U10 vecuma grupā.

U8 vecuma grupā zēniem Tamirlans Kozlovs sacensību noslēgumā izcīnīja 9.vietu, bet meiteņu konkurencē Ketlīna Siliņa ieguva 10.vietu, bet Keita Siliņa dalīto 11.vietu.

U9 vecuma grupā Emīls Latišs savā apakšgrupā izcīnīja tikai un vienīgi uzvaras, tādējādi gūstot iespēju sacensties par uzvaru šajās sacensībās. Grupā, kurā norisinājās cīņas par 1.-3.vietu, Emīls atzina abu pretinieku pārākumu un sacensību kopvērtējumā izcīnīja 3.vietu. Tikmēr Elizabete Stone sacensībās izcīnīja 10.vietu.

U10 vecuma grupā Ance Skripka ierindojās dalītajā 13.vietā, bet Darina Kozlova dalītajā 17.vietā