Liepājas pludmales tenisa līga ir noslēgusies

14.08.2020 11:22

Ar noslēdzošo 5.posmu, 13.augustā, pludmales tenisa laukumos pie LOC Tenisa halles tika noslēgta Liepājas pludmales tenisa līga 2020.gadam. Kopumā 5.posms pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu – 74 pludmales tenisistus. Vīriešu intermediate (vidējā) konkurencē kopvērtējumā uzvaru guva Guntis Kopštāls, vīriešu advanced (stiprākajā) konkurencē kopvērtējumā uzvaru guva Ģirts Antonovs, bet sieviešu konkurencē kopvērtējumā 1.vietu izcīnīja Baiba Damberga.

Liepājas Tenisa sporta skolas un Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes organizētajā Liepājas pludmales tenisa līgā visi dalībnieki tika iedalīti trīs grupās. Vīriešu vidējā (intermediate) grupā vismaz vienā posmā piedalījās 56 dalībnieki, vīriešu stiprākajā (advanced) grupā visa turnīra laikā par uzvaru kopvērtējumā cīnījās 9 pludmales tenisisti un sieviešu konkurencē 57 dalībnieces centās izcīnīt labākās Liepājas pludmales tenisistes titulu.

5.posmā vīriešu vidējā grupā kopā piedalījās 32 dalībnieki, kas kopā veidoja 16 pārus, kuri tika sadalīti četrās apakšgrupās. Līdz finālam aizcīnījās Gustavs Griezītis ar Renāru Kauperu un Mareks Boļšakovs ar Gunti Kopštālu. Uzvaru vīriešu grupā izcīnīja Guntis Kopštāls un Mareks Boļšakovs, kuri uzvarēja ar 6-1. Savukārt, Vīriešu stiprākajā konkurencē bija pieteikušies 8 dalībnieki, kuri kopā veidoja četrus pārus. Uzvaru 5.posma vīriešu stiprākajā grupā izcīnīja Ģirts Antonovs un Elans Strazdiņš.

Sieviešu grupā par uzvaru posmā sacentās 34 sievietes 17 pāros, kuras bija iedalītas četrās apakšgrupās. Līdz 5.posma finālam nokļuva Baiba Damberga ar Ilzi Kārkliņu un Zane Vilnīte ar Ievu Ori. Ar rezultātu 6-1 triumfēja Baiba Damberga un Ilze Kārkliņa.

Ar Liepājas pludmales tenisa līgas 5.posmu ir noslēgusies 2020.gada sezona, līdz ar to ir arī noskaidroti šīs sezonas kopvērtējuma uzvarētāji, kuru apbalvošana notiks 14.augustā pulksten 19:00 restorānā & bārā “Kapteinis” Jēkaba Dubelšteina iela 14.

Par kopvērtējuma uzvarētāju vīriešu vidējā grupā ar 195 punktiem kļuva Guntis Kopštāls, 2.vietā ar 186 punktiem ierindojās Mareks Boļšaks, bet ar 185 punktiem 3.vietu ieguva Gints Rolis. Savukārt, vīriešu stiprākajā grupā uzvaru kopvērtējumā ar 200 punktiem izcīnīja Ģirts Antonovs, 2.vietā ar 198 punktiem ierindojās Artis Zomberts, bet Elans Strazdiņš ar 195 punktiem izcīnīja 3.vietu. Sieviešu grupā kopvērtējumā 1.vietu ar 199 punktiem izcīnīja Baiba Damberga, bet ar 194 punktiem 2.vietu ieguva Paula Anna Vuciņa. 3.vietu ar 192 punktiem izcīnīja Linda Priekule.

Apsveicam Liepājas pludmales tenisa līgas uzvarētājus, kā arī atgādinām, ka no 29.līdz 30.augustam pludmales tenisa laukumos pie LOC Tenisa halles norisināsies Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā. Papildus informācija par šīm sacensībām vēl sekos.