Liepājas pludmales tenisa līga ir sākusies

10.07.2020 14:31

9.jūlijā pludmales tenisa laukumos pie LOC Tenisa halles, ar 1.posmu tika atklāta Liepājas pludmales tenisa līga 2020.gadam. Kopumā 1.posms pulcēja 50 dalībniekus. Vīriešu intermediate (vidējā) konkurencē uzvaru guva Guntis Kopštāls un Mareks Boļšakovs, vīriešu advanced (stiprākajā) konkurencē uzvaru guva Ģirts Antonovs un Artis Zombergs, bet sieviešu konkurencē 1.vietu izcīnīja Linda Priekule un Paula Anna Vuciņa, informēja Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Liepājas Tenisa sporta skolas un Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes organizētajā Liepājas pludmales tenisa līgā vīriešu un sieviešu pāru sacensību kārtā dalībnieki tika iedalīti trīs grupās – vīriešu vidējā (intermediate), vīriešu stiprākajā (advanced) un sieviešu konkurencē.

Vīriešu vidējā grupā kopā piedalījās 22 dalībnieki, kas kopā veidoja 11 pārus, kuri tika sadalīti trīs apakšgrupās. Uzvaru vīriešu grupā izcīnīja Guntis Kopštāls un Mareks Boļšakovs, kuri finālā, spraigā un līdzvērtīgā cīņā ar 7-6(1) uzveica posma 2.vietas ieguvējus Guntaru Kikuču un Mārtiņu Krūmu. 3.vietā ierindojās Gints Rolis un Dāvis Rolis. Savukārt, vīriešu stiprākajā konkurencē bija pieteikušies 6 dalībnieki, kuri kopā veidoja trīs pārus. Uzvaru vīriešu stiprākajā grupā izcīnīja Artis Zombergs un Ģirts Antonovs, aiz sevis 2.vietā atstājot Miku Jaunzemi un Elanu Strazdiņu, bet 3.vietā ierindojās Kaspars Klamers un Gints Siliņš.

Sieviešu grupā par uzvaru posmā sacentās 22 sievietes 11 pāros, kuras bija iedalītas trīs apakšgrupās. Uzvaru sacensībās izcīnīja Linda Priekule un Paula Anna Vuciņa, kuras noslēdzošajā spēlē par uzvaru ar 6-4 pārspēja 2.vietas ieguvējas Zani Vilnīti un Ievu Ori. 3.vietu pirmajā posmā izcīnīja Baiba Damberga un Ilze Kārkliņa.

Nākošais, 2.posms tiks aizvadīts jau nākamajā nedēļā, 16.jūlijā pie LOC Tenisa halles. 2.posmā par uzvaru cīnīsies jaukto pāru komandas. Ikviens ir aicināts piedalīties šajās sacensībās, arī tad, ja pašam nav savas pludmales tenisa raketes, jo to uz sacensību laiku nodrošinās organizatori. Ja ir vēlme piedalīties Liepājas pludmales tenisa līgas 2.posmā, tad līdz 15.jūlija 17:00 ir nepieciešams reģistrēties sacensībām interneta vietnē – https://beachtennis.io/en/tour/LPTL20.