Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Liepājas tenisa meistarsacensībās liepājniekiem vairākas medaļas

21.09.2020 10:00

19.un 20.septembrī Liepājā norisinājās ”Liepājas meistarsacensības by Ferax” pieaugušajiem. Uzvaru sieviešu konkurences sacensībās svinēja liepājniece Alise Vindiga, 2.vietu vīriešiem izcīnīja liepājnieks Eduards Grodskis, bet 2.vietu sievietēm izcīnīja liepājniece Paula Jankova, portālu informēja Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Sacensībās vīriešu konkurencē piedalījās 9 tenisisti, bet sieviešu konkurencē 5 tenisistes. Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Martins Ivanovs, Eduards Grodskis, Alise Vindiga, Paula Jankova, Anastasija Rižkova un Karolīna Skābe.

Vīriešu konkurencē vislabāk no liepājniekiem veicās Eduardam Grodskim, kurš iekļuva finālā, pa ceļam pieveicot ar 1.numuru izsēto Mārtiņu Jaunzemi (Mārupes TS) ar 6-1 6-3. Finālā ar 4-6 6-7(3) tika atzīts ar 2.numuru izsētā Jāņa Auslanda (LSNT akadēmija) pārākums. Līdz ar to liepājnieks Eduards Grodskis izcīnīja 2.vietu pieaugušo ”Liepājas meistarsacensībās by Ferax”.

Sieviešu konkurencē sacensības tika izspēlētas pēc grupu spēļu sistēmas, kurā katra dalībniece izspēlēja spēli pret pārējām sacensību dalībniecēm. Gūstot pārliecinošas uzvaras visās spēlēs, sacensībās 1.vietu izcīnīja Alise Vindiga (Liepājas Tenisa sporta skola). Piedzīvojot tikai vienu zaudējumu, 2.vietu izcīnīja Paula Jankova (Liepājas Tenisa sporta skola), bet 3.vietu izcīnīja Līva Lūse (Enri TK).

Ar sacensībām ”Liepājas meistarsacensības by Ferax” pieaugušajiem, noslēgušās Liepājas meistarsacensības, kuras tika organizētas U12, U14, U18 vecuma grupām un pieaugušajiem. Liepājas Tenisa sporta skola izsaka pateicību sacensību atbalstītājiem – Liepājas uzņēmumam ”Ferax” un Liepājas pilsētas pašvaldībai, kā arī Andrejam Žukovam.