Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Liepājas tenisistes izcīna uzvaras

Pirmsjāņu nedēļas nogalē Liepājas Tenisa sporta skolas (LTSS) audzēkņi piedalījās dažādās sacensībās. Starptautiskās sacensībās Elizabete Marta Hamitova izcīnīja 1. vietu dubultspēlēs, 2. vietā ierindojās Anna Azarova. Tikmēr jaunākajiem tenisistiem – Jūlija Meiere un Beatrise Vecbrāle izcīnīja 1. vietas savu vecuma grupu vienspēlēs, informē LTSS pārstāvis Gints Siliņš.

U14 finālistes – liepājnieces Anna Azarova (pa kreisi) un Elizabete Marta Hamitova (otrā no labās). (Foto: Publicitātes)
25.06.2023 13:34

No 10. līdz 18. jūnijam Rīgā norisinājās starptautiskās “Tennis Europe” sacensības jauniešiem ”Riga Open by LTS” U12, U14 un U16 vecuma grupām, kurā LTSS pārstāvēja Anna Azarova, Paula Gurecka, Elizabete Marta Hamitova, Alise Latiša, Jeļizaveta Rižkova un Bogdans Kozlovs.

U14 meiteņu dubultspēlēs uzvaru izcīnīja liepājniece Elizabete Marta Hamitova, kura bija apvienojusies pārī ar Vladislavu Leščinsku (Tennis Pro Academy), 2.vietā ierindojās cita liepājniece – Anna Azarova, kas bija apvienojusies pārī ar Keisiju Bērziņu (Tennis Pro Academy).

U14 finālistes – liepājnieces Anna Azarova (pa kreisi) un Elizabete Marta Hamitova (otrā no labās). Foto: Publicitātes

Tikmēr dalītu trešo vietu izcīnīja liepājniece Paula Gurecka, kas spēlēja kopā ar Elizabeti Ozolu (AJ Tennis Academy).

17. un 18. jūnijā Saulkrastos norisinājās Saulkrastu tenisa kortu balvas izcīņa U8, U9 un U10 vecuma grupām, kur LTSS pārstāvēja Jūlija Meiere, Beatrise Vecbrāle un Elizabete Muižniece.

U8 vecuma grupā liepājniece Jūlija Meiere dominēja savā apakšgrupā, uzvarot visās cīņās un pēcāk arī aizcīnījās līdz spēlei par pirmo vietu, kur izcīnīja uzvaru, līdz ar to Jūlija Meiere izcīnīja 1. vietu sacensību noslēgumā.

Liepājniece Beatrise Vecbrāle (vidū) izcīna uzvaru sacensībās. Foto: Publicitātes

Tikmēr U9 vecuma grupā liepājniece Beatrise Vecbrāle arī nepiedzīvoja zaudējuma rūgtumu un izcīnīja 1. vietu U9 vecuma grupas konkurencē.