Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Liepājas tenisisti izcīna medaļas

Aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās vairākas tenisa sacensības. Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi izcīnīja dažāda kaluma medaļas. Rīgā tika izcīnīts zelts, Jelgavā sudrabs un bronza, bet Liepājā tika izcīnīti divi zelti, sudrabs un bronza, ziņo Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

29.01.2024 18:09

No 26. līdz 28. janvārim Rīgā norisinājās LTS kausa pirmais posms U14 vecuma grupai.

Vienīgā Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāve šajās sacensībās, Paula Gurecka, sacensībās bija izsēta ar 3. numuru.

Gūstot visnotaļ pārliecinošas uzvaras, Paula aizcīnījās līdz sacensību finālam, kurā izcīnīja uzvaru, tādējādi izcīnot zelta medaļu.

27. un 28. janvārī Jelgavā norisinājās “Jelgavas TK balvas izcīņa” pašiem jaunākajiem tenisistiem U8, U9 un U10 vecuma grupās.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Rūdolfs Janens, Matijas Buškevics, Robins Alksnis, Amanda Terēza Zaļeska, Dana Karpenko, Marta Fridrihsone, Elza Punga, Odrija Ozoliņa un Arina Jeļeckiha U8 vecuma grupā, Kārlis Sproģis, Aksels Jekševics, Rihards Burģis, Keita Siliņa, Lote Grietēna, Katrīne Klaudija Samoilova, Jūlija Meiere un Keita Siliņa U9 vecuma grupā, kā arī Ernests Kreics, Leo Pohevičs, Valters Valdmanis, Emma Laukagale un Beatrise Vecbrāle U10 vecuma grupā.

No liepājniekiem vislabāk sacensības aizvadīja paši jaunākie liepājnieki – Dana Karpenko ar sudraba medaļu un Robins Alksnis ar bronzas medaļu U8 vecuma grupā.

28. janvārī Liepājā, LOC tenisa hallē tika aizvadīta JIL LTSS balvas izcīņa U12 vecuma grupai.

Zēnu konkurencē par uzvaru sacentās astoņi dalībnieki, no kuriem četri bija Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi, savukārt, meiteņu konkurencē turnīrā piedalījās 15 dalībnieces, no kurām desmit bija liepājnieces.

Zēnu konkurencē uzvaru sacensībās izcīnīja liepājnieks Emīls Latišs, kurš finālā pārspēja citu liepājnieku – Ernestu Škuburu, kurš tādējādi tika pie sudarba medaļas.

Mazajā finālā bronzu izcīnīja Hugo Ozoliņš no Mārupes TS.

Tikmēr meiteņu konkurencē par JIL LTSS balvu izcīnīja liepājniecee Jaroslava Golovanova, 2. vietā ierindojās ukrainiete Alina Oleksiienko (Tennis My Life), bet 3. vietu izcīnīja liepājniece Elizabete Stone.