Liepājniece Paula Jankova triumfē Jelgavā

10.02.2020 14:16

8.un 9.februārī Jelgavā norisinājās sacensības ”Tenisa Klubs Jelgava” U18 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāve Paula Jankova izcīnīja uzvaru, portālu informēja Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Didzis Vārna un Paula Jankova.

Zēnu konkurencē Didzis Vārna tika izsēts ar 4.numuru un 1.kārtā ar 6-2 6-1 tika gūta uzvara pār Krišjāni Dzirkali (Mārupes TS), bet cīņā par iekļūšanu pusfinālā Didzis ar 3-6 1-6 bija spiests atzīt mājinieka Rūdolfa Auniņa (TK Jelgava) pārākumu. Savukārt, meiteņu konkurencē Paula Jankova arī bija izsēta ar 4.numuru un sacensības uzsāka uzreiz ar cīņu par pusfinālu, kurā ar 6-3 6-4 tika gūta uzvara pār Danielu Puiši (Enri TK). Pusfinālā Paula ar 6-2 6-0 nodrošināja sev vietu finālā uzvarot pār Madaru Balodi. Finālā Paulai pretim stājās Elīza Kupruka (Mārupes TS). Ar 6-1 6-3 uzvaru Tenisa kluba Jelgava turnīrā izcīnīja liepājniece Paula Jankova.

Savukārt, 8.februārī Ādažos norisinājās ”TC Ādaži un Minhauzena balvas izcīņa” U8 un U9 vecuma grupām. Loreta Šarlote Sprūde izcīnīja 2.vietu U8 vecuma grupas konkurencē, savukārt, U9 vecuma grupā Darja Korčevska ierindojās 9.vietā.