Liepājnieki sekmīgi LTS kausa posmā

Liepājas tenisa kortos aizvadīts LTS kausa piektais posms U18 vecuma grupai. Liepājas jaunieši aizņēma visu goda pjedestālu, bet par uzvarētāju kļuva Ričards Špaks.

01.08.2022 11:17

Sacensībās piedalījās 24 jaunieši un 27 jaunietes, bet Liepāju šajās sacensībās pārstāvēja 17 sportisti. Mūsējiem sekmīgas izvērtās sacensības jauniešu konkurencē, kur viss pjedestāls piederēja pašmāju tenisistiem.

Ričards Špaks Liepājas mačos startēja ar pirmo numuru un pilnībā attaisnoja uzlikto līdera nastu.

Pirmajā kārtā Špaks ar 6-3, 6-1 pieveica Ādažu tenisistu Dominiku Alsiņu, bet četurtdaļfinālā krietni sarežģītākā cīņā ar 3-6, 7-6 (9:7), 6-0 uzvarēja Armandu Airi no “V Tennis Academy”.

Pusfinālā Ričards ar 6-1, 6-4 pieveica savu komandas biedru Bogdanu Kozlovu.

Finālā Špaks spēkojās ar vēl vienu liepājnieku Didzi Vārnu, kurš pirmajā kārtā no turpmākās cīņas izslēdza sacensību otro raketi Matīsu Ulmani no “Ādaži-TC”. Sekmīgāks izrādījās Špaks, kurš pieveica Didzi ar 7-6 (7:5), 7-5.

Bronzas mačā Kozlovs ar 6-0, 6-1 pieveica mārupieti Haraldu Prāvi.

No jaunietēm labus panākumus guva Enija Paula Aploka, kura nokļuva pusfinālā, kur ar 2-6, 2-6 zaudēja nākamajai turnīra uzvarētājai Sofijai Zariņai no “Tennis Pro Academy”. Cīņā par 3. vietu liepājniece ar 6-4, 6-0 uzvarēja turnīra pirmo raketi Lauru Ozolu no “Tennis Pro Academy”.

No 6. līdz 12. augustam Jūrmalā norisināsies Latvijas čempionāts U12, U14, U16, U18 vecuma grupām.