Liepājnieki triumfē “Prince balvas izcīņā” tenisā

Liepājā notika tenisa sacensības U14 vecuma grupai “Prince balvas izcīņa”, kurās zēnu konkurencē uzvaru izcīnīja liepājnieks Bogdans Kozlovs, bet meiteņu konkurencē labākā bija mājiniece Elizabete Marta Hamitova.

25.07.2022 09:58

Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš informēja, ka sacensībās piedalījās 11 zēni un 13 meitenes.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Bogdans Kozlovs, Marks Freiborns, Timo Tikums, Orests Ronis, Anna Azarova, Elizabete Marta Hamitova, Evelīna Poikāne, Sabīne Vaidere, Laura Kristiāna Sprūde, Polina Iļasova un Karolīna Lāce.

Zēnu konkurencē no liepājniekiem vissekmīgākais bija ar 1. numuru izsētais B. Kozlovs, kurš aizcīnījās līdz finālam, kurā guva pārliecinošu uzvaru un triumfēja “Prince balvas izcīņā”. 2. vietu ieguva Iļja Maļejevs (tenisa skola “Spars”), bet 3. vietā ierindojās Ernests Ritovs (“Ādaži” TC).

Meiteņu konkurencē visu goda pjedestālu aizņēma liepājnieces. 1. vietu sacensībās izcīnīja E. M. Hamitova, 2. vietā ierindojās A. Azarova, bet uz goda pjedestāla 3. vietas pakāpiena kāpa E. Poikāne.