Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Pirms vasaras saulgriežiem Liepājas tenisisti izcīna godalgotās vietas

23.06.2020 14:34

Pirms vasaras saulgriežiem tenisā tika aizvadītas vairākas sacensības. Divās no tām piedalījās arī Liepājas tenisisti. Vissekmīgāk no liepājniekiem veicās Paulai Gureckai, kura izcīnīja 2.vietu un Dāvim Rolim, kurš ieguva 3.vietu, portālu informējis Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

20.un 21.jūnijā Mārupē norisinājās ”Mārupes TS atklātās meistarsacīkstes” U12 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Paula Gurecka. Savu pirmo cīņu Paula aizvadīja Ceturtdaļfinālā, kurā ar 6-4 2-6 11-9 viņa pārspēja ar 1.numuru izlikto Paulu Grabovsku (Enri TK). Pusfinālā ar 6-2 7-6(3) Paula nodrošināja sev vietu finālā, gūstot uzvaru pār mājinieci Evelīnu Matijevsku (Mārupes TS). Cīņā par uzvaru turnīrā mūsu Paula sacentās pret Vladislavu Leščinsku (Rēzeknes BJSS). Spraigā cīņā ar 0-6 7-6(5) 7-10 Paula tomēr piekāpās rēzeknietei. Līdz ar to, sacensību noslēgumā liepājniece Paula Gurecka ierindojās 2.vietā.

No 19.-21.jūnijam Rīgā norisinājās ”Rīgas meistarsacīkstes”, kas vienlaikus bija arī ”LTS kausa 4.posms” U18 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Dāvis Rolis, Didzis Vārna, Karolīna Skābe, Enija Paula Aploka, Paula Jankova un Anastasija Rižkova.

Meiteņu konkurencē visas liepājnieces sacensības uzsāka ar kvalifikācijas turnīru, no kura pamatturnīrā iekļuva vien Enija Paula Aploka. Taču pamatturnīra 1.kārtā Enija piedzīvoja zaudējumu ar 1.numuru izsētajai Dārtai Daļeckai (ACB/VL tenisa skola) ar 1-6 1-6.

Zēnu konkurencē Didzis Vārna uzsāka ar kvalifikācijas turnīru, taču diemžēl viņš nespēja iekļūt pamatturnīrā un pievienoties Dāvim Rolim. Pamatturnīra 1.kārtā Dāvis ar 6-1 6-3 pārspēja vārda brāli Dāvi Alksni (Ādaži TC). Ceturtdaļfinālā ar 6-2 7-5 Dāvis pārspēja ar 1.numuru izsēto Reini Kupferu. Pusfinālā ar 3-6 7-6(5) 5-7 bija spiests atzīt ar 4.numuru izsētā Stefana Audriņa (Zauers TK) pārākumu. Cīņā par 3.vietu, Dāvis Rolis ar 6-3 6-4 bija pārāks par Artjomu Afanasjevu (Orange Tennis Group) un ieguva bronzas medaļu.